1

Üye olun

Yeni yayıncılık platformumuzu keşfedin. Başlamak basit, hızlı ve tamamen ücretsizdir.

1

Üye olun

Yeni yayıncılık platformumuzu keşfedin. Başlamak basit, hızlı ve tamamen ücretsizdir.

Birinci Sınıf Redaksiyon ve Editörlük

Bir dosyanın kusursuz olması için sadece imla hataları ve cümle düşüklüklerini düzeltmek yeterli değil. Editöryel Gözden Geçirme hizmetimiz bir dizi hizmet içeriyor. Kurgu tutarsızlıklarından, konu dağılmalarına ve tekrarlama hatalarına kadar metniniz her açıdan değerlendirmeye alınıyor.   Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Editörünüz elinizin altında

Kitabınızı okuyacak editörle, çalışmaya başlamadan önce tanışmak ve biraz sohbet etmek mi istiyorsunuz? Yayınevimizin ofislerinden birine gelerek, maille ya da telefonla kitabınızın editöryel okuması yapılmadan önce görüşüp beklentilerinizi anlatabilirsiniz. Yeni kitaplarınız hakkında konuşabilir, yazarlığınızla ilgili öneriler alabilirsiniz.

Kapağınız bir sanat eseri olsun

Kapak tasarımı kitabın içeriğinin ilk yansımasıdır. Kitabınız ne kadar özelse, kapağı da o kadar özel olmalı. Bize beklentilerinizi anlatın, tasarımcılarımız size bir değil, üç farklı kapak tasarımı yapıyor. “Hayır, ben işi uzmanına bırakmak istiyorum” da diyebilirsiniz. En önemlisi eser sizin eseriniz olduğuna göre, kapak tasarımında da son söz her zaman size ait. Beğenmezseniz yenisini yapıyoruz. Tasarımcılarımız size süreç boyunca kitabın piyasa şansını arttırmak için tavsiyelerde bulunuyor.

Uluslararası Ödüllü Tasarımlar

Cinius Yayınları’nın birçok kitabının uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldığını biliyor muydunuz? Üç kitabımız, sadece bir değil, birçok dalda uluslararası Gourmand Ödülü’ne layık görüldü. Aynı zamanda yan ürünümüz olan İzEdebiyat ile Microsoft ve DorukNet ortaklığında verilen Altın Örümcek ödülüne sahibiz.   Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

En büyük ödül sizin beğeniniz

Ancak bu ödüllerimizle gururlansak da, bize en büyük gururu yaşatan, yazarlarımızın hayal ettikleri kitap kapaklarını ve sayfa düzenlemelerini gerçeğe dönüştürebilmek. Kitabınız elinize geçtiğinde, çıkan sonuçtan memnun kalmanız birinci önceliğimiz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde satılan kitaplar

Eseriniz matbaadan geldikten sonra dağıtım ve satış heyecanı başlıyor. Yine içiniz rahat olsun, kitabınız Türkiye’nin en büyük zincir kitabevlerinde satışa çıkacak ve talep gördüğü bütün şehirlere anında ulaşacaktır. Yayıncılığın doğası gereği bir kitabın satış başarısını her şeyden çok kitabın kendisi belirleyecektir elbette, ama kitabınızın görücüye çıkması için biz elimizden geleni yapıyoruz ve çoğu kitabın ulaşamadığı kentler ve bölgelere kitabınızı ulaştırabiliyoruz.

Gerçek kitabevlerinde satış

Cinius Yayınları gerçek bir yayınevi. Kitabınız çıktıktan sonra, piyasa standartlarında bir tanıtımı gerçekleştiriliyor, binlerce kitabevi bilgilendiriliyor ve gelen talepler aynı gün karşılanıyor. Türkiye’nin bütün online kitabevleri ve büyük satış mağazalarının yanısıra Google Books, Amazon.com gibi mağazalarda da kitabınız satılıyor.   Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kitabınızın satışlarını takip edin

Cinius Yayınları ilk defa Türkiye’de yazarlara, kitaplarının satışlarını online olarak takip edebilme imkanını sunuyor. Günün hangi saatinde olursa olsun, günü gününe kitabınızın hangi kitabevine satıldığını, hangi kitabevinin iade ettiğini takip edebilirsiniz.

Geleneksel ve yeni nesil medya tanıtımı

Kitabınızın ilgi uyandırmasını istiyorsanız, oturup beklemekten daha fazlasını yapabilirsiniz! Cinius Yayınları’nın sunduğu medya servisi sayesinde ülkenin en önde gelen medya kuruluşları (gazeteler, televizyonlar, internet siteleri) elinizin altında. Kitabınızın duyulması için yapılabilecek çok şey var; Cinius Yayınları size bir dizi alternatif sunuyor.

Uzman PR uzmanıyla kitabınızı tanıtın

Ülkenin bugün en iyi PR uzmanlarından biriyle, kitabınızı büyük medyada da duyurmayı düşünüyorsanız, sizin için gerekli tüm bağlantıları ayarlıyoruz. Özel anlaşmalı olduğumuz söz konusu PR uzmanı sayesinde çok ucuz bir fiyata kitabınız ülkenin her bir köşesinde ve yerel olduğu kadar ulusal medyada da duyuruluyor.

Sosyal medyada kitabınız görünsün

Cinius Yayınları ilk defa Türkiye’de yazarlara, kitaplarının satışlarını online olarak takip edebilme imkanını sunuyor. Günün hangi saatinde olursa olsun, günü gününe kitabınızın hangi kitabevine satıldığını, hangi kitabevinin iade ettiğini takip edebilirsiniz.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı bastırmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM