Kurumlara tasarım ve yayıncılık hizmetleri

Cinius Yayınları kurulduğu günden beri bağımsız yazarların olduğu kadar Türkiye’nin belli başlı sağlık, havayolu ve sanayi kurum ve tesislerine kurumsal hizmetler sunmaktadır. Yayınevimizin yanısıra Cinius Ajans olarak yeni nesil bir tasarım ajansını da bünyemizde barındırarak kurumların ihtiyaçlarına esnek çözümler üreterek, kalıcı ortaklıklar kurmayı ilke edindik.

Cinius Ajans – Kurumsal ihtiyaçlarınızın adresi

kurumsalortaklar2Kurumsal kimlik oluşturmadan, promosyon malzemelere kadar her tür ihtiyacınıza bir yayınevi titizliğiyle yaklaşıyoruz. Çalışma ortaklarımızla uzun soluklu ilişkiler kurabilmemizin arkasındaki en büyük sır bu.  İster KOBİ olun, ister büyük ölçekli bir kurum, ajans olarak her zaman aynı temel değerlerimizle hizmet sunmayı hedefliyoruz.

“Tasarımın özü empatidir.” Bu anlayış doğrultusunda, bir proje üzerinde çalışmaya başlamadan, önce kendimizi sizin yerinize koyuyor, ardından müşterilerinizin yerine koyuyor ve aradaki köprüyü en etkin şekilde nasıl oluşturabiliriz diye kendimize soruyoruz. Bunun cevabını verdikten sonra belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda çalışmalar yapıyor ve size sunuyoruz. Sunulan fikirlerden memnun kalmadınız mı? Yenilerini üretiyoruz. Çünkü kalıcı bağların, küçük şeylerin hesabını yaparak değil, nihai hedefe ulaşmak için gereken tüm alternatifleri üreterek ulaşılabileceğine inanıyoruz.

Şirketinizin uzun ömürlü olması kadar, şirketinizin imajının da uzun ömürlü ve tutarlı olması önem taşıyor. Size hazırlayacağımız Kimlik Kılavuzu, uzun yıllar, çalışma ortaklarınızın başvurabileceği bir kaynak kitap.
Ajandadan, takvime ve şirket içi her tür basılı malzemeye ve kitap/kitapçıklara kadar yayınevi olarak kurumların basılı promosyon ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz.
Bizim işimiz bu. Hazırladığımız binlerce kitap, üzerinde çalıştığımız yüzlerce proje, etkin bir sonuç elde edebilmek için ulaştırılması istenilen mesajın her zaman en kısa yolda ulaştırılması gerektiğini öğretti.
Yeni bir şirket, dönemsel bir proje ya da bir reklam kampanyası için yeni bir konsepte mi ihtiyacınız var?
Kurumunuzun yeni bir logoya mı ihtiyacı var? Ya da eski logonuzun bir elden geçirilmesi mi gerekiyor? Cinius olarak, irili ufaklı her söktörden firmaya yıllardır logo tasarımı ve slogan oluşturma hizmeti sunuyoruz.

Sizi rakiplerinizden ayıracak formül:

kurumsalkimlikkilavuzuKurumunuzun imajını oluşturuyor ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir Kurumsal Kimlik Kılavuzu’yla sabitliyoruz…

Cinius Ajans hem KOBİ, hem büyük ölçekli firmalara uzun yıllardır kurumsal kimlik konusundaki hizmet sunmaktadır. Deneyimli grafik ve editöryel kadromuz, kurumunuzun hem göz alıcı, hem tutarlı bir imaja sahip olması için gereken bir “kullanım kılavuzu” niteliğinde ortalama 40 sayfalık kılavuz hazırlıyor ve size hem dijital, hem basılı örneklerini teslim ediyor. Örnek bir Kurumsal Kimlik Kılavuzun neler içerdiğini görmek ve bir tanesini incelemek için için tıklayın.

kurumsalkimlikpromosyon2Fikirler ürünle buluşuyor. Kurumsal Kimlik Kılavuzunuzu yaptıktan sonra, kurumunuzun ihtiyaç duyacağı her tür kartvizit, antetli kağıt, broşür, flama, menü vb. ürünleri, kılavuzda yer alan yönergeler doğrultusunda tasarlıyor, üretiyor ve size teslim ediyoruz.

Ajandadan, takvime ve şirket içi her tür basılı malzemeye (tanıtım broşürleri, ürün katalogları, restoran menüleri, dergi ve süreli yayınlar, afiş ve billboard çalışmaları, kitap/kitapçıklar)  kadar yayınevi olarak kurumların basılı promosyon ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Editöryel kadromuz titiz bir çalışmayla doğru metinleri oluşturuyor; tasarım ekibimiz göz alıcı çalışmalarla imajınızı pekiştiriyor, çalıştığımız matbaa ve üretim tesisleri de bunları ürüne dönüştürüyor.

kurumsalkimlikkilavuzu3Bundan böyle dış dünyada, reklamlarınızda ve her tür tanıtım materyalinde de kurumsal kimliğiniz hissedilsin…

Büyük markaların hepsinin ortak bir yanı varsa, o da gazeteden, internete kadar bütün reklam materyallerinde, daha markanın ismini görmeden, reklamın o markaya ait olduğunu anlıyor olmamızdır. Bunun sırrı da tasarım sürecine daha başlamadan, reklam ajanslarına şirket tarafından sunulan direktiflerlerdir. Cinius olarak oluşturduğumuz Kurumsal Kimlik Kılavuzu’nda yer alan yönergelere uyumlu olarak, kurumunuzun bütün reklam ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kısa vadede bir kazanç gibi görünmese de, uzun vadede piyasada ayıredici bir güç katıyoruz size.

Kurumsal Ortaklarımız

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Köklü bir Geçmiş

Cinius Yayınları Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden Sosyal Yayınları’nın bir yan kuruluşudur. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir nitelikli kültür yayıncılığı yapan bir aileyiz. Köklü tarihimizi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Saygın bir Yayınevi

Yayıncılık bir gelenektir -onlarca yıldır bu geleneği iyi bilen bir ekip tarafından yönetilen Cinius, yayıncılık dünyasında adı iyi bilinen bir kurum olmanın yanısıra, yıllar içerisinde yenilikçi yaklaşımlarıyla bir “okul” olma özelliğini koruyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

Editöryel Kusursuzluk

Cinius Yayınları’nın editöryel servisleri, eserinizin azami kalitede okur karşısına çıkabilmesini hedefliyor. Tarafsız ve nesnel gözler tarafından gözden geçirilen metniniz, bu sayede yalın, tutarlı ve kolay okunabilir bir hal alıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kurumsal Ortaklıklar

Cinius Yayınları binlerce yazarın ilk adresi olmanın yanısıra, Türkiye’nin birçok büyük şirketine de kurumsal yayıncılık, tasarım ve ajans hizmetleri sunan bir firma. Kurumsal kimlik, tasarım ve basılı malzeme ihtiyaçları için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Akılda Kalıcı Tasarımlar

Cinius Yayınları’nın yayınladığı birçok kitabın uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldığını biliyor muydunuz? “Kitap Kimliği” kavramını yayın dünyasına kazanıran kurum olan Cinius, yayınladığı her eser için özgün çözümler üretiyor. Ayrıntılı bilgi burada.

Geniş Satış Ağı

Kitap piyasasında tanınmışlığımız sayesinde yayınlarımız kitabevleri ve online kitapçılarda etkin bir şekilde yer alıyor. Üstelik Yeni Nesil Yayıncılık anlayışımız sayesinde kitabınızın hangi kitabevlerinde bulunduğunu günü gününe takip edebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi burada.