Kitabınızı yayınlatmak hikayenizin ikinci kısmı.

Bu yolculukta güvenebileceğiniz bir yayıneviyle birlikte yürümek, sizi bir dizi baş ağrısından ve olası hatadan koruyacaktır. Cinius Yayınları olarak her yazarımızı bir “ortağımız” olarak görüyor, yayınladığımız her eseri bir katma değerimiz olarak sahipleniyoruz. Bununla birlikte başarılı bir yazarlık kariyeri için sizin de bir yazar olarak atabileceğiniz adımlar var. Zira yayıncılık konusunda bilinçli olmak uzun vadede başarınız açısından hayati bir öneme sahip olacaktır.

Uzman Desteği

Bilgi güçtür. Uzman Desteği sayfalarını Cinius’un size sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilmeniz için oluşturduk. Kitabınızı yayınlatmaya başlamadan önce, hayallerinizdeki eseri ortaya çıkarabilmek ve hedeflerinizi doğru belirleyebilmek için gerekli belgelere göz atabilir ve bir yayınevinin size neler sağladığını görebilirsiniz.

Dosya Hazırlığı

İster yazmaya yeni başlıyor olun, ister yılların deneyimine sahip, yazarlığı bir kariyer haline getirmiş bir profesyonel olun, dosyanızı bize göndermeden önce, son bir kez gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada bizim de size bazı önerilerimiz var. Kitabınızın ismi doğru mu? Arka kapak yazısı nasıl olmalı? Başlıkları doğru kullanıyor musunuz? Tıklayın, öğrenin.

Kitabınızın Tanıtılması

Kitabınızın satılabilmesi için, kitabınızın pazarlanması gerekiyor. Cinius Yayınları’nın Pazarlama uzmanları, sizin de ilginizi çekebilecek bazı pazarlama yöntemlerinden bahsediyor. Bir müşterinin kitabınızı alıp almaması tamamen kendi iradesindedir ama ona kitabınızı alması için ne kadar çok sebep verirseniz, satış şansını o kadar şansı arttırmış olursunuz.

Kitabınızın Satılması

Bir kitabı yayınlamak bazen kafa karıştırıcı bir iş gibi görünebilir. Ama içiniz rahat olsun; bizim işimiz bu. Dosyanızı bize verdiğiniz andan, kitapçı raflarına gidene kadar her şeyi biz takip ediyoruz. Ancak konu satış olunca, her kitap kendi yolunu çizer ve satılması için farklı yöntemler gerektirir. Neler yapıyoruz, siz nelere dikkat etmelisiniz, birlikte neler yapabiliriz?

Kariyer Olarak Yazarlık

Asıl mesele yazmak değil, okutabilmektir. Başarılı bir yazar kariyeri için “insanlar bunu niye okusun?” sorusunu kendinize sık sık sormalısınız, ve daha en başından disiplin ve kararlılıkla hareket etmelisiniz. Yazarlığı kısa vadeli bir kariyer olarak görmeyin. Nitelikli ve sürekli yazmak; konu seçimlerinizde tutarlı, hedef kitleniz konusunda bilinçli olmalısınız.

Yayıncılık Kanunları

Haklarınızı bilin! İlk defa yayınlanan bir yazar da olsanız, geride birkaç kitap bırakmış da olsanız yayıncılığın hukuki tarafı kafa karıştırıcı olabilir. Bu sayfalarımızda yasal haklarınızı, sorumluluklarınızı ve telifle ilgili başınız ağrımasın diye dikkat etmeniz gereken noktaları, anlaşılır bir dille bulabilirsiniz. Bu bölümü dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Yayınlanma Yöntemleri

Cinius Yayınları kitabınızı en hızlı ve profesyonel yolla yayınlayabilmeniz için size Destekli Kişisel Yayıncılık hizmeti sunuyoruz. Ancak nedir bu Destekli Kişisel Yayıncılık? Diğer yayıncılık türlerinden farkı ne? Sadece Türkiye’de değil, bütün dünyada yayın dünyasında beklenmedik bir hızla yayılan bu yöntem, 2006’da Cinius’la Türkiye’ye geldi.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM