Kitap bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Artık kitabınızı yayınlatmak için baskı ücreti ödemenize gerek yok. Dosyanızı bize ulaştırın; sadece editörlük, mizanpaj ve kapak tasarımı için ufak bir ücret ödeyerek kitabınızı yayın dünyasına kazandırın. Eseriniz gerçek kitapçılar ve online kitabevlerinde satışa çıksın, siz de satılan her kitabınız için telif ücreti alın. Üstelik tüm satışları günü gününe, online olarak takip edin!

Yazarlık kariyerinize telifli yayıncılıkla başlayın!
Yayınevimizin yeni hizmeti olan Cinius Doğrudan Yayıncılık Yayın Paketi’nde klasik yayıncılığın bütün avantajlarını kullanabiliyorsunuz. Kitap bastırmak için ücret ödemediğiniz gibi, 50 yıllık yayıncılık birikimimizin bütün olanaklarından yararlanabiliyorsunuz.

Bu hizmetten kimler yararlanabiliyor?
Herkes! (Akademik tezinizi yayınlatmak için burayı tıklayın!)

Kitabınız nerelerde satılıyor?
Kitabınız çıkar çıkmaz www.cinius.shop, www.trendyol.com  sitelerinde satışa çıkıyor. Daha kapsamlı bir satış ağına ihtiyaç duymanız halinde 5500 TL’lik ek bir ücret karşılığında (KSA) Kapsamlı Satış Ağı hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. KSA ile kitabınız Türkiye’nin önemli bütün online kitabevlerinde satılmasının yanısıra sipariş eden bütün kitabevlerine de gönderiliyor.

Satışları Siz Takip Edin
Cinius Yayınları Web Sitesi üzerinden, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak, günü gününe satışlarınızı takip edebiliyorsunuz.

Dosyamı nasıl göndermeliyim?
Dosyanızı admin@ciniusyayinlari.com adresine “Kitabımı Cinius Doğrudan Yayıncılık Yayın Paketiyle Yayınlamak İstiyorum” ibaresiyle gönderin, biz size dönelim.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Kapak tasarımı

TL2400

Editörlük (kelime)

TL0,15

Dizgi (sayfa)

TL15,00
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

(532) 741 41 48'den WhatsApp Destek Hattımızla hemen iletişime geçin, dosyanızı gönderin!

Kitabınızı hemen yayınlatabilmeniz için bir tık ötedeyiz!
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
ikon_editorlukKitabınızın editöryel gözden geçirmesinin eksik olması halinde sayfası 0,03 TL’den editöryel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Temel redaksiyonun yanısıra, satır satır, titiz bir editöryel gözden yapıyoruz. İmla hataları ve düşük cümleler, kurguda tutarsızlıklar, zor anlaşılan cümleler gibi metnin özündeki sorunlara eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamadan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyor.
ikon_tasarimKitap kapağı tasarımı, bir resim bulup, üzerine bir yazı oturtmaktan ibaret değildir. Tam tersine kitabın içeriğini, yazarın beklentilerini ve piyasa koşullarını gözeten, kapsayıcı ve ince düşünülmüş bir süreçtir. Kitabınızın kapağı yapılırken birçok faktör analiz edilir ve bütün tasarımlar somut bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir. Telifli Yayın Paketi’nde bu hizmetin bedeli 600 TL’dir.
ikon_sayfatasarimiDizginizi profesyonel bir tasarım programı (InDesign, Quark ya da Microsoft Publisher) ile hazırlamanız gerekmektedir. Bu olanağınız yoksa bu hizmeti bizden (sayfası 3 TL’den) satın alabilirsiniz. Bu sayede göz alıcı ve okurun gözünde güven uyandıracak sayfalarınız olur. Edebi ve edebi olmayan kitaplara farklı yaklaşarak, her birine en uygun düzenlemeyi yapıyoruz. Font seçiminde, kitabın konusuna, yaş grubuna ve okur kitlesine yönelik seçimler yapılıyor, sayfa numaralandırması ve başlıklar için özel, sade ama göz alıcı tasarımlar gerçekleştiriyoruz.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Telifli paketini seçmeniz durumunda kitabınız Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde satışa çıkıyor, gerçek kitabevlerinden gelecek siparişler de karşılanıyor. İşin en güzel kısmı, Türkiye’de ilk defa, telifli bir yayında bütün satışlarınızı online olarak takip edebiliyorsunuz. Ödeme zamanı geldiğinde de %10 telifiniz banka hesabınıza yatırılıyor.