Marketing Hizmetleri

Cinius Yayınları yazarlara paket dahilinde standart olarak sunduğu marketing hizmetlerinin yanısıra, daha kapsamlı tanıtım imkanlarına ulaşmak isteyen yazarlara ya da bir dizi çözüm sunuyor.

Kitabınızın türü ve hedef kitlesine uygun marketing hizmetleri sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin. Her kitabın kendi özgün ihtiyaçları doğrultusunda marketing planlaması yapıyoruz.

Temel marketing/pazarlama hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir. Ancak ihtiyaçlar doğrultusunda yeni çözümler üretiyoruz.

E-Mail Marketing
Köklü bir kitabevi ve online kitapçı olmamızın sonucunda, doğrudan kitap okurlarından oluşan kapsamlı bir e-mail veritabanımız bulunmaktadır. Kitabınızın online tanıtımı doğrudan bu hedef kitleye yapılmaktadır. (Ücret için iletişime geçin.)

Fuar Katılımı
Kurulduğumuz günden beri Türkiye’nin en büyük kitap fuarına (TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı) katılmanın yanısıra, ülke çapında bir dizi fuara kitaplarınızı götürüyoruz. (Ücret için iletişime geçin.)

Kitap İmza Günleri
Fuarların yanısıra Cağaloğlu’ndaki kitabevimizde dilediğimiz zaman imza günü düzenleyebilirsiniz. Yaşadığınız bölgede imza günü yapmak istiyorsanız, bize haber verin -istediğiniz kitabeviyle iletişime geçip, gerekli organizasyonu yapıyoruz. (Ücret için iletişime geçin.)

Medya Reklamları
Kitap ekleri, gazeteler, dergiler vb. basılı mecralarda kitabınızın reklamını yapmak istiyorsanız, size hem özel anlaşmalı fiyatlarımızdan yararlandırıyoruz, hem de düşünüp taşınıp, en etkili olacağını düşündüğümüz reklam fikrini yaratıyoruz. (Ücret için iletişime geçin.)

Menajerlik Hizmetleri
Yayınladığımız kitapların medyada bu denli sık görünüyor olmasının arkasındaki gizli gücümüz Türkiye’nin en iyi kitap menajeriyle çalışıyor olmamız. (Ücret için iletişime geçin.)

Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medyada hissedilmek için size bir dizi çözüm üretiyoruz. Kendi, geniş tabanlı Facebook üyelerimizin yanısıra, Cinius Yayınları Instagram, LinkedIn, Google Plus, vb. bütün büyük sosyal medya platformlarında kitabınızı tanıtıyor. (500 TL)

Poster / Roll-up Tasarımı
Kitabınızın tasarımına uygun bir poster tasarlanıyor ve size 10 adet sunuluyor. Aynı zamanda fuar vb. ortamlarda kullanabileceğiniz 85×200 cm boyutlarında, kolay taşınabilir bir roll-up hazırlanıyor. Standart roll-up ve poster tasarım fiyatımız 600 TL’dir. Fiyata dahil roll-up ve poster tasarlanıyor, size 10 adet poster, bir adet roll-up gönderiliyor. Ancak sadece roll-up istemeniz halinde 300 TL üretim, 100 TL de tasarım ücreti bulunuyor.