Premius Yayın Paketi

Büyük düşünen yazarlar için! Kitabınızın rekabetin yoğun olduğu gerçek yayın dünyasında yer almasını istiyorsanız bu paket sizin için! Sunduğumuz en kapsamlı yayın paketi olan Cinius Premius sadece “Kitabımı bastırmak istiyorum!” diyenlere değil, kitabının yayınlanmasını isteyenlerin tercihi. Kitabınız, piyasadaki büyük yayınevlerinin kitaplarına taş çıkartacak kalitede, kapsamlı editöryel gözden geçirmeyle kusursuz bir eser halini alacak. Özel kapak ve iç sayfa tasarımıyla kitabınız sade, şık ve göz alıcı bir ürün olacaktır.

Kitabınız çıktıktan sonra, ülke çapında kitabevlerine ve zincir mağazalara bültenler ve duyurularla tanıtılacak ve çok kısa bir sürede kitabınız için kitabevlerinden siparişler gelmeye başlayacaktır. Kısacası Cinius Premius yeteneğinizi azami şekilde öne çıkaracak, edebiyat dünyasında tanınmanız için gerçek bir fırsat sunacaktır.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN
MALİYET TABLOSU
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

(532) 741 41 48'den WhatsApp Destek Hattımızla hemen iletişime geçin, dosyanızı gönderin!

Kitabınızı hemen yayınlatabilmeniz için bir tık ötedeyiz!WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

ikon_editorlukPremius Yayın paketi size en kapsamlı editöryel hizmet paketimizi sunuyor. Temel redaksiyonun yanısıra, satır satır, titiz bir editöryel gözden geçirmeyi de içeriyor. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, kurguda tutarsızlıklar, zor anlaşılan cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamadan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinde bulunmanıza olanak veriyor.

ikon_tasarimKitabın editöryel okuması yapıldıktan sonra kapak tasarımı ve dizgi aşamalarına geçiliyor. Kitap kapağı tasarımı, bir resim bulup, üzerine bir yazı oturtmaktan ibaret değil. Tam tersine kitabın içeriğini, yazarın beklentilerini ve piyasa koşullarını gözeten, kapsayıcı ve ince düşünülmüş bir süreçtir. Kitabınızın kapağı yapılırken birçok faktör analiz edilir ve bütün tasarımlar somut bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir.

ikon_sayfatasarimiCinius tüm paketlerde profesyonel, göz alıcı ve okurun gözünde güven uyandıracak iç tasarımlar sunmaktadır. Edebi ve edebi olmayan kitaplara farklı yaklaşarak, her birine en uygun düzenlemeyi yapmaktadır. Font seçiminde, kitabın konusuna, yaş grubuna ve okur kitlesine yönelik seçimler yapılıyor, sayfa numaralandırması ve başlıklar için özel, sade ama göz alıcı tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Premius paketini seçmeniz durumunda kitabınız ülkenin belli başlı tüm kitap dağıtım kurumlarına gönderileceklir. Oradan da kitabevlerinden gelecek siparişler doğrultusunda okurların karşısına çıkacaktır. Bunun dışında kitabınız, belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkacaktır.