Yazarlığınıza toz kondurmayın

Cinius Yayınları’nın editöryel servisleri, eserinizin azami kalitede okur karşısına çıkabilmesini hedefliyor. Tarafsız ve nesnel gözler tarafından gözden geçirilen metniniz, bu sayede yalın, tutarlı ve kolay okunabilir bir hal alıyor. Editöryel okuma, metniniz kitapçı raflarına ulaştıktan sonra fark edeceğiniz, pişmanlık yaratabilecek kusurların tümünün üretim aşamasından önce giderilmesini sağlıyor.

Metninize son bir cila vuruyor ve onu kusursuzlaştırıyoruz.

Her yazar zaman zaman kurguda kopukluklar, cümlelerde düşüklükler ve imlada okurun kafasını karıştıracak ufak tefek hatalar yapabilir. İşte bu yüzden nitelikli bir eser ortaya koyabilmek için çoğu dosyanın son bir dokunuşa ihtiyacı vardır. Cinius olarak sadece yayınlanmış bir yazar olmanızı değil, kusursuz bir kitapla yayınlanmış bir yazar olmanızı istiyoruz.

Editöryel gözden geçirme servislerimiz sayesinde sadece bize teslim ettiğiniz dosyanızı kusursuzlaştırmaya ve azami editöryel standartlara yükseltmeyi hedeflemiyoruz, aynı zamanda size de, yazarlık kariyeriniz boyunca yardımcı olabilecek bir dizi yeni bakışaçısı kazandırmaya çalışıyoruz.

Dosyanızın türü ne olursa olsun, metninizin baştan sonra redaksiyonu yapılıyor. İmla hataları ayıklanıyor, işaretlemelerde tutarlılık sağlanıyor.
İşimiz sadece dosyanızın imla hatalarını gidermek değil. Akıcılık, tempo ve kurguda tutarlık gibi konulara da eğiliyoruz ve yaratıcılığınıza profesyonel bir cila atıyoruz.
Sadece metninize değil, kapak yazınıza, kitabınızın ismine ve tanıtım metinlerine de aynı titizlikle yaklaşıyoruz. Çünkü ortaya çıkacak eserle biz de gururlanmak istiyoruz.
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Köklü bir Geçmiş

Cinius Yayınları Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden Sosyal Yayınları’nın bir yan kuruluşudur. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir nitelikli kültür yayıncılığı yapan bir aileyiz. Köklü tarihimizi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Saygın bir Yayınevi

Yayıncılık bir gelenektir -onlarca yıldır bu geleneği iyi bilen bir ekip tarafından yönetilen Cinius, yayıncılık dünyasında adı iyi bilinen bir kurum olmanın yanısıra, yıllar içerisinde yenilikçi yaklaşımlarıyla bir “okul” olma özelliğini koruyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

Editöryel Kusursuzluk

Cinius Yayınları’nın editöryel servisleri, eserinizin azami kalitede okur karşısına çıkabilmesini hedefliyor. Tarafsız ve nesnel gözler tarafından gözden geçirilen metniniz, bu sayede yalın, tutarlı ve kolay okunabilir bir hal alıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kurumsal Ortaklıklar

Cinius Yayınları binlerce yazarın ilk adresi olmanın yanısıra, Türkiye’nin birçok büyük şirketine de kurumsal yayıncılık, tasarım ve ajans hizmetleri sunan bir firma. Kurumsal kimlik, tasarım ve basılı malzeme ihtiyaçları için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Akılda Kalıcı Tasarımlar

Cinius Yayınları’nın yayınladığı birçok kitabın uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldığını biliyor muydunuz? “Kitap Kimliği” kavramını yayın dünyasına kazanıran kurum olan Cinius, yayınladığı her eser için özgün çözümler üretiyor. Ayrıntılı bilgi burada.

Geniş Satış Ağı

Kitap piyasasında tanınmışlığımız sayesinde yayınlarımız kitabevleri ve online kitapçılarda etkin bir şekilde yer alıyor. Üstelik Yeni Nesil Yayıncılık anlayışımız sayesinde kitabınızın hangi kitabevlerinde bulunduğunu günü gününe takip edebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi burada.