Satış Hizmetleri

Cinius Yayınları, her yıl yayınladığı bini aşkın kitapla yayın dünyasında dikkatle takip edilen bir kurumdur. Kitap çıkarmak uzun vadeli bir süreçtir ve kitap bastırmak bu sürecin bir parçasıdır sadece. satishizmetleriKitabınız yayınlandıktan sonra bütün internet sitelerinde satışa çıkartılır ve sipariş eden bütün kitapçılara gönderimi sağlanır. Elbette bir kitabın satış satış başarısı her şeyden öte kitabın kendisine bağlı ancak birçok kitabın Cinius Yayınları’nda başarılı satış grafikleri elde etmiş olması, pazarlama gücümüzün ve potansiyelimizin kanıtıdır.

Cinius Shop üzerinden satılan kitaplardan her zaman daha yüksek telif alırsınız. Kitaplar da okurlarınıza çok daha hızlı gönderilir.
Premius Ekopress Cinius Doğrudan Yayıncılık
Telif oranı %40 (Etiket fiyatı) %50 (Etiket fiyatı – maliyet) %50 (Etiket fiyatı – maliyet)
Yazara verilen kitap adedi İstediği kadar 20  adet
Ödeme tarihi Ay sonunda (200 TL’yi aşması durumunda) Ay sonunda (200 TL’yi aşması durumunda) Ay sonunda (200 TL’yi aşması durumunda)

“Kitap çıkarmak istiyorum” dediğiniz anda kitabınızın etkin ve hızlı bir şekilde satılmasını düşünmeye başlayacaksınız. Bu doğrultuda kitap bastırmak isteyenlere verdiğimiz hizmetler ve kullandığımız kanallar aşağıdaki gibidir:

Zincir Mağazalarda Satış
Ankara ve İstanbul’da büyük zincir mağazalarda kitabınızın satılmasını mı istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Türkiye’nin kitabevi zincirleriyle doğrudan çalışıyoruz. (Ancak unutmayın, kitabınızın raflarda bulunması için onlar tarafından sipariş edilmesi gerektiğini unutmayın.)

Online Kitabevlerinde Satış
Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kitapların satış kanalları gitgide internete kaymaktadır. Kitabınız Türkiye’nin bütün büyük kitabevlerinde (Idefix, D&R, Kitapyurdu, vb.) satışa çıkacaktır.

Ulusal Dağıtım Ağı
Kitabınız Türkiye’nin belli başlı bütün kitap dağıtımcı firmalarına gönderilmekte ve ülke çapında gelebilecek bütün siparişler hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Uluslararası Online Satış
Cinius’un kitapları sadece Türkiye’nin değil, dünyanın belli başlı kitabevlerinde (Google Books, Amazon, vb.) de satışa çıkmaktadır. Hem de sadece basılı kitap olarak değil, dilerseniz e-kitap olarak da.

ISBN/Bandrol Başvurusu
Bir kitabın dünyanın herhangi bir yerinde satılabilmesi için ülkemizde Kültür Bakanlığınca verilen özgün bir ISBN numarasına sahip olması gerekiyor. Türkiye’de satılan her kitap için, kitabın seri numarasının yer aldığı bir bandrol bulunmaktadır.