Kitabınızı güvenebileceğiniz bir kuruma teslim edin

Eş-dostluğun büyük rol oynadığı geleneksel yayın dünyasına giriş yapmakta zorlanan yazarlar ya da bunu beklemek istemeyenler, bütün dünyada, Destekli Kişisel Yayıncılık yöntemine yönelmektedir. Niye mi? Çünkü Destekli Kişisel Yayıncılık hem hızlı, hem kazançlı, hem de son sözü her zaman yazara bırakıyor. Cinius 2006 yılında Türkiye’de profesyonel anlamda bu hizmeti sunan tek yayınevi olarak kuruldu. Bugün de hâlâ sektörün en büyük Destekli Kişisel Yayınevi olarak, sorumluluğunun farkında, yazarlarını her zaman bir adım önde tutmaya çabalayan, saygın bir yayınevi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Yazarlarımızın bizimle devam ediyor olmasının bir sebebi var…

Kurulduğumuz günden beri, yeni kitaplar kaleme aldıkça, yola bizimle devam etmeyi tercih eden onlarca yazarımız var. Bunun birçok sebebi var; ama bize kalırsa en önemlisi, bize ihtiyaç duyduklarında hep yanlarında olmamız. Yazarlık uzun soluklu bir iş; yazarlar da çalıştıkları yayınevlerini her zaman yanlarında hissetmek isterler. Bazen kitapları için ekstra bir tanıtım ihtiyacı duyarlar; bazen yazdıkları romanla ilgili fikir isterler, bazen de sadece gelip bir çayımızı içmek isterler…

İşte bu anların tümünde bizi sadece yayıncıları olarak değil, aynı zamanda danışmanları ve dostları olarak görmeleri bizim için her zaman en büyük mutluluk oldu. Biz başından beri piyasanın değil, yazarların yayınevi olmayı hedefledik ve attığımız her adımı bu değeri gözeterek attık.

Genç ve gelecekte adlarını daha sık duyacağımıza inandığımız yazarlara özel imkanlar sunuyoruz. Alanında iddialı kitapları öne çıkarıyoruz.
Sizin başarınız, bizim prestijimiz. Bizim prestijimiz ise sizin başarınıza imkan tanıyor. Dolayısıyla her yazarımızı varlığımızın hayati bir parçası olarak görüyoruz.
Alanımızda Türkiye’nin en büyük yayınevi olmak, bize sürekli yeni hizmetler oluşturma sorumluluğunu veriyor. Bu hizmetlerden yararlanan ilk yazarlar bizim yazarlarımız oluyor.
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Köklü bir Geçmiş

Cinius Yayınları Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden Sosyal Yayınları’nın bir yan kuruluşudur. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir nitelikli kültür yayıncılığı yapan bir aileyiz. Köklü tarihimizi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Saygın bir Yayınevi

Yayıncılık bir gelenektir -onlarca yıldır bu geleneği iyi bilen bir ekip tarafından yönetilen Cinius, yayıncılık dünyasında adı iyi bilinen bir kurum olmanın yanısıra, yıllar içerisinde yenilikçi yaklaşımlarıyla bir “okul” olma özelliğini koruyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

Editöryel Kusursuzluk

Cinius Yayınları’nın editöryel servisleri, eserinizin azami kalitede okur karşısına çıkabilmesini hedefliyor. Tarafsız ve nesnel gözler tarafından gözden geçirilen metniniz, bu sayede yalın, tutarlı ve kolay okunabilir bir hal alıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kurumsal Ortaklıklar

Cinius Yayınları binlerce yazarın ilk adresi olmanın yanısıra, Türkiye’nin birçok büyük şirketine de kurumsal yayıncılık, tasarım ve ajans hizmetleri sunan bir firma. Kurumsal kimlik, tasarım ve basılı malzeme ihtiyaçları için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Akılda Kalıcı Tasarımlar

Cinius Yayınları’nın yayınladığı birçok kitabın uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldığını biliyor muydunuz? “Kitap Kimliği” kavramını yayın dünyasına kazanıran kurum olan Cinius, yayınladığı her eser için özgün çözümler üretiyor. Ayrıntılı bilgi burada.

Geniş Satış Ağı

Kitap piyasasında tanınmışlığımız sayesinde yayınlarımız kitabevleri ve online kitapçılarda etkin bir şekilde yer alıyor. Üstelik Yeni Nesil Yayıncılık anlayışımız sayesinde kitabınızın hangi kitabevlerinde bulunduğunu günü gününe takip edebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi burada.