Yayıncılık bir gelenektir…

Hikayemiz 1956’da başlıyor. Babıali’nin kalbinde, Türk yayıncılık dünyasının merkezinde, Aziz Nesin’ler, Yaşar Kemal’lerle başladık yolumuza. Evet, yanlış duymadınız; bu büyük kalemlerin ilk kitaplarının bazılarını biz sunduk ilk defa okurlara. Daha sonra klasik dünya edebiyatını Türk okuruyla tanıştırdık. Son on yılda ise binlerce çağdaş yazar kazandırdık yayın dünyasına. Siz de bu geleneğin bir parçası olabilirsiniz artık.

Kitabınızı köklü bir yayınevinden çıkarın

Yayıncılık bir gelenektir. Yazılı olmayan kuralları ve ilkeleri vardır. Kitabın icadıyla başlayan ve günümüze kadar uzanan bir serüvendir. Aşkla, titizlikle, sabırla ve en önemlisi geçmiş deneyimlere saygıyla yapılır.  Cinius Yayınları olarak yayıncılık maceramız 1960’lara dayanıyor. Başka bir deyişle henüz dijital olanakların, online kitapçıların ve e-kitapların olmadığı bir dünyada bu işe koyulduk. Türkiye’nin en çalkantılı dönemlerinde özgürce ve nitelikli bir yayıncılık yaparak ayakta durmayı başardık. Cinius Yayınları olarak başından beri tek amacımız, politik iklimden, piyasa taleplerinden bağımsız olarak, yazarlara ve okurlara güvenebilecekleri bir kapı olmak oldu.

Bugün de yazarlarımızın ifade özgürlüğüne inanarak, her tür görüş ve ihtiyaca karşılık verecek kitaplar yayınlamak için uğraşıyoruz. Her yazarımızı ailemizin bir parçası, her eseri kendi katma değerimiz olarak görüyoruz.

  • Kitabın satışından elde edilecek bütün kâr yazara bırakılıyor.

  • Hangi yayın paketini seçerseniz seçin, eserinizin tüm yayın hakları sizde kalıyor.

  • Dağıtım potansiyeli yazara başından bildiriliyor. Kâr etme şansı düşükse, anlaşma yapılmadan önce bildiriyoruz.

  • Kitap, klasik bir yayıneviyle aynı satış ve dağıtım kanalları üzerinden satışa çıkıyor.

Cinius’u Sevmeniz İçin 5 Neden

Köklü bir Geçmiş

Cinius Yayınları Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden Sosyal Yayınları’nın bir yan kuruluşudur. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir nitelikli kültür yayıncılığı yapan bir aileyiz. Köklü tarihimizi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Saygın bir Yayınevi

Yayıncılık bir gelenektir -onlarca yıldır bu geleneği iyi bilen bir ekip tarafından yönetilen Cinius, yayıncılık dünyasında adı iyi bilinen bir kurum olmanın yanısıra, yıllar içerisinde yenilikçi yaklaşımlarıyla bir “okul” olma özelliğini koruyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

Editöryel Kusursuzluk

Cinius Yayınları’nın editöryel servisleri, eserinizin azami kalitede okur karşısına çıkabilmesini hedefliyor. Tarafsız ve nesnel gözler tarafından gözden geçirilen metniniz, bu sayede yalın, tutarlı ve kolay okunabilir bir hal alıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kurumsal Ortaklıklar

Cinius Yayınları binlerce yazarın ilk adresi olmanın yanısıra, Türkiye’nin birçok büyük şirketine de kurumsal yayıncılık, tasarım ve ajans hizmetleri sunan bir firma. Kurumsal kimlik, tasarım ve basılı malzeme ihtiyaçları için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Akılda Kalıcı Tasarımlar

Cinius Yayınları’nın yayınladığı birçok kitabın uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırıldığını biliyor muydunuz? “Kitap Kimliği” kavramını yayın dünyasına kazanıran kurum olan Cinius, yayınladığı her eser için özgün çözümler üretiyor. Ayrıntılı bilgi burada.

Geniş Satış Ağı

Kitap piyasasında tanınmışlığımız sayesinde yayınlarımız kitabevleri ve online kitapçılarda etkin bir şekilde yer alıyor. Üstelik Yeni Nesil Yayıncılık anlayışımız sayesinde kitabınızın hangi kitabevlerinde bulunduğunu günü gününe takip edebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi burada.

Geleneksel Yayıncılığın Kurallarını Biliyoruz

Çağdaş bir yayıncılık hizmeti sunarken, geçmişin birikimine sırt çevirmiyoruz.

YARIM YÜZ YILLIK DENEYİMLE ÇALIŞIYORUZ

Cinius olarak zamanın süzgecinden geçmiş normları ve uygulamaları biliyor, onlara saygılı davranıyoruz. Kalıcı eserlerin ancak geleneksel yayıncılığın bilgi birikimiyle hazırlanmış eserlerin olduğu bilinciyle yayıncılık yapıyoruz.

Çağdaş Bir Yayıncılık Hizmeti Sunuyoruz

Bütün dünyada yayıncılığın gidişatını günü gününe takip ediyoruz.

GÜNÜN İHTİYAÇLARINI TAKİP EDİYORUZ

Binlerce yazara hizmet sunan bir yayınevinin deneyim ve sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Her kitabın kendine özgü ihtiyaçları ve her yazarın farklı beklentileri olduğunu biliyoruz. Yazarlarımızı doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.

Geleceğin Yayıncılığını Bugünden Yaratıyoruz

Daha geniş bir okur kitlesi yaratmak için bütün çağdaş araçları değerlindiriyoruz.

YAYINCILIKTA DÖNÜŞÜMÜN ÖNCÜSÜYÜZ

Geleceğin okuma ve yazma alışkanlıklarını değerlendiriyor, yazarlarımıza yeni hizmetleri ilk sunan yayınevi olmak için uğraşıyoruz. Kitaplarımızı dijital ortamda en geniş kitlelere ulaştırmak için sürekli yeni kanallar arıyoruz.
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM