ekopress_yayin_paketi_baslik

Tüm dünyada yayıncılığı baştan aşağı değiştiren, yeni nesil kitap bastırma yöntemi, Talep-Doğrultusunda-Baskı teknolojisi sayesinde kitabınız, her zamankinden hızlı, her zamankinden ekonomik ve olabilecek en kaliteli baskıyla satışa çıkıyor! Ve en güzeli, kitabınızın baskısının tükenmesi derdi yok. Paketi bir kez satın aldıktan sonra, kitabınız ne kadar satarsa satsın, her satılan kitabın etiket fiyatının %20’si her ay hesabınıza yatırılıyor!

Bu paket kimlere uygun?

  • Kitabınızı bir kez yayın dünyasına kazandırıp, bir daha baskı derdi düşünmek istemeyenlere.
  • İnternetteki bütün kitabevlerinde kitaplarının satılmasını isteyenlere.
  • Kitap çıkarmak için yeni yöntemler denemeye hazır olanlara.
  • Zaman zaman kitabın baskısında revizyon yapma ihtiyacı olanlara.
  • Pakete dahil 50 kitap size gönderiliyor. İlave kitapları da etiket fiyatından %50 iskonto ile satın alabiliyorsunuz.

Kitabınızın ilk baskısı yapıldı, kitabı elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen cümleler ya da imla bozuklukları fark ettiniz. Normalde böyle bir durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Kitabınız en aşağı 500 adet üretildiği için, yeni bir baskı yapabilmek için uzunca bir süre beklemeniz gerekir. O gün geldiğinde de, gerçekleştireceğiniz tek bir harf değişikliği bile, kitabın filmlerinin baştan alınmasını, kalıplarının baştan çekilmesini içereceği için ekstra bir sürü masrafa neden olacak. TDB sayesinde artık bu dertten de kurtuluyorsunuz. Kitabınızda bir hata mı buldunuz, çok ufak bir ücret karşılığında anında düzeltebilirsiniz! Kitap gelen talepler doğrultusunda üretileceği için, ardından gelen ilk siparişte de kitabınız düzeltilmiş haliyle okuruna ulaşacaktır.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

80 sayfaya kadar

TL19,00000

81-160 sayfa arası

TL24,00000

160 sayfadan sonraki her ek sayfa

TL50

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

(532) 741 41 48'den WhatsApp Destek Hattımızla hemen iletişime geçin, dosyanızı gönderin!

Kitabınızı hemen yayınlatabilmeniz için bir tık ötedeyiz!
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

Bu paketle elde ettikleriniz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukEkopress Yayın paketi size en kapsamlı editöryel hizmet paketimizi sunuyor. Temel redaksiyonun yanısıra, satır satır, titiz bir editöryel gözden geçirmeyi de içeriyor. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, kurguda tutarsızlıklar, zor anlaşılan cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamadan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinde bulunmanıza olanak veriyor.
ikon_tasarimKitabın editöryel okuması yapıldıktan sonra kapak tasarımı ve dizgi aşamalarına geçiliyor. Kitap kapağı tasarımı, bir resim bulup, üzerine bir yazı oturtmaktan ibaret değil. Tam tersine kitabın içeriğini, yazarın beklentilerini ve piyasa koşullarını gözeten, kapsayıcı ve ince düşünülmüş bir süreçtir. Kitabınızın kapağı yapılırken birçok faktör analiz edilir ve bütün tasarımlar somut bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir.
ikon_sayfatasarimiKitabınızın baskısı yapıldı, onu elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen bir şeyler buldunuz. Normalde kitabınız en aşağı 500 adet üretildiği için, herhangi bir düzelti yapabilmek için yeni bir baskının yapılmasını beklemeniz gerekir. Ekopress sizi bu dertten kurtarıyor. Kitabınızda bir hata mı buldunuz, anında düzeltebilirsiniz. Kitap gelen talepler doğrultusunda üretileceği için, ardından gelen ilk siparişte de kitabınız düzeltilmiş haliyle okuruna ulaşacaktır.
ikon_satisOkurla kitap günümüzde artan bir sıklıkta online dünyada birbirlerini buluyor. Başka bir deyişle, yüzlerce yıldır kitapların dünyaya açılan kapısı olan kitapçılar, gitgide yerlerini online kitabevlerine bırakmaktalar. Ekopress ile kitabınız Türkiye’nin en büyük online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Bütün satışları online olarak, günü gününe takip edebiliyor ve kazancınız 100 TL’yi aştığında, anında ödemenizi alıyorsunuz. Bu arada hemen belirtelim, gerçek kitabevlerinden gelen talepler de karşılanıyor.