Yazarlarımıza Sunduğumuz Hizmetler

Amacımız geleneksel bir yayınevinin yazarlarına sunduğu tüm hizmetleri (editörlük, tasarım, üretim, satış vb.)  yazarlarımıza sunmak.  Ancak kurulduğumuz günden beri geleneksel yayınevlerinden daha fazlasını sunmak için de uğraşıyoruz. Sektördeki en büyük ayrıcalığımız tanınmışlığımız, köklülüğümüz ve elbette tüm ekibimizin yayıncılık sektörünün bilinen isimlerinden oluşuyor olması.

Bununla birlikte Türkiye’ye Destekli Kişisel Yayıncılığı getiren yayınevi olmanın sorumluluğuyla, sürekli yeni hizmetler üretiyor, yayıncılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak için uğraşıyoruz. Bugün piyasada “olağan” kabul edilen birçok hizmeti (Talep Doğrultusunda Baskı, Online Satış Takibi, vb.) yayıncılık sektörü ilk defa Cinius Yayınları’yla  tanıdı.

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayarak İletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bize doğrudan yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Haklarınızı bilin

Kitabın satışından elde edilecek bütün kâr, dağıtım şirketlerinin belirlediği iskonto düşüldükten sonra yazara ait.
Kitabınızın türü ne olursa olsun ve hangi paketi seçerseniz seçin, kitabın tüm hakları sizde kalıyor.
Cinius Yayınları profesyonel destek ve tavsiye prensibiyle çalışıyor. Bu yüzden her aşamada son söz her zaman yazara ait.
Bir kitabın piyasadaki satış şansı yazara en başından bildiriliyor. Kâr etme şansı yoksa, bu durum, yazara anlaşma yapılmadan önce anlatılıyor.

Editörlük Hizmetleri

Cinius Yayınları’nı Destekli Kişisel Yayıncılık hizmeti veren yayınevlerinden ayıran en temel özelliklerden biri de sadece sektörün profesyonelleriyle çalışıyor olması. Bu elbette, kitabınızın editörlüğünü üstlenecek kişi durumunda da geçerli. Çalışacağınız editör mutlaka yayıncılık sektöründe adı tanınan ve bu sektörde uzun yıllar bu işi yapmış biri olacaktır.

hizmet_uretim

Üretim Hizmetleri

Cinius Yayınları yazarlarına, ihtiyaçları doğrultusunda iki farklı baskı alternatifi sunmaktadır. Birincisi klasik yolla basılmış kitaptır. Sadece Türkiye’nin en iyi matbaalarıyla çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yeni nesil matbaa tesisimiz CinPress ise dijital baskı teknolojisinde yayıncılara yol göstermeye devam ediyor. Farklı ihtiyaçlara ve beklentilere yönelik, esnek çözümler üretiyoruz.

hizmet_tasarim

Tasarım Hizmetleri

Takımımız sizinle ortaklaşa çalışacak ve fikirlerinizi kitabınızın kapağına aktarmaya çalışacak. Fikirlerinizi onlara anlatmak için bütün yolları kullanabilirsiniz; taslak bir karakalem çalışması verebilir, beğendiğiniz bir kapak, film afişi ya da reklamı gösterebilir ya da kullandığımız ve milyonlarca resim içeren resim arşivini kendinizi tarayabilirsiniz.

hizmet_marketing

Marketing Hizmetleri

Kitabınızın satmasını istiyorsanız, oturup beklemekten daha fazlasını yapabilirsiniz. Katıldığımız fuarlarda kitaplarınızı sergileyebilir (ve imzalayabilir), yazar menajerlerimizle ortaklaşa çalışabilir ve elbette sosyal medyada kitabınızı duyurmak için size sunacağımız tekliflere göz atabilirsiniz. Yazarlarımızın beklentileri doğrultusunda gerçekçi ve olabildiğince düşük bütçeli marketing planlamaları yapıyoruz.

hizmet_satis

Satış Hizmetleri

Kitabınız bir kez yayınlandıktan sonra, onu Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde ulaşılabilir yapmanın yanısıra, seçeceğiniz yayın paketine göre Türkiye’nin en büyük zincir kitabevlerinde de kitabınızı raflara koymak için uğraşıyoruz. Özel olarak kitabınızın bulunmasını istediğiniz kitabevleri varsa, onlarla iletişime geçiyor ve alım yapmalarını sağlıyoruz. Kitaplarınızın satışlarını günü gününe, online olarak takip edebiliyorsunuz.

hizmet_formatlar

Kitap Formatları

Kendi bünyemizde barındırdığımız yeni nesil matbaa tesisimiz ile yazarlarımıza diledikleri formatlarda kitaplar üretebiliyoruz. Esnek Üretim adını verdiğimiz üretim anlayışımız sayesinde kitaplarınız üzerinde, basıldıktan sonra bile değişiklik yapabiliyorsunuz. Farklı ebatlar, farklı ciltleme seçenekleri ve elbette bir dizi kağıt seçeneği arasında amacımız hayallerinizdeki kitabı gerçeğe dönüştürmek.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM