Kitabınızın Satılması

Kitabınızın basılmasını vaadedecek birçok “yayınevi” bulabilirsiniz. Ancak bir yayınevi adı üstünde kitabınızı sadece basan değil, satılabilmesi için “yayan” kurumdur. Cinius Yayınları, geçmişinde yarım yüzyıllık yayıncılık deneyimi bulunan ve sadece sektörün uzmanlarıyla çalışan, gerçek bir yayınevidir. Asıl başarının kitabınızın basılması değil, kitabınızın dağıtılması, yayılması ve satılmasında olduğu bilinciyle işleyen bir kurum.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM
  • Kitabevlerine dağıtım. Cinius Yayınları’nın kitaplarına Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar birçok yerde ulaşabilmenizin arkasındaki sır, benzer ve bizden sonra destekli kişisel yayıncılık yaptığını iddia eden yayınevlerinden farklı olarak, bizim arkamızda yarım yüzyıllık bir birikim ve daha da önemlisi tanınmışlığın olmasıdır. Türkiye’nin en büyük zincir kitabevleriyle doğrudan çalışmanın yanısıra, sektörün merkezi olan Cağaloğlu’nun da merkezinde yer almamız dolayısıyla bütün kitap dağıtımcılarına yürüme mesafesindeyiz. Batman’dan gelen bir sipariş, dağıtımda o anda yoksa bile, aynı gün içerisinde dağıtıma ulaştırılabiliyor ve ertesi gün Batman’daki kitabevinde satışa çıkabiliyor. >> Dağıtım ağımızla ilgili daha ayrıntılı bilgi.
  • Her kitap kitabevlerine duyuruluyor. Ancak elbette bir kitabı çıkarıp, kendiliğinden dağıtılıp satılmasını beklemekle olmuyor bu iş. Çıkardığımız her kitabın kapsamlı bir tanıtım bülteni hazırlanıyor ve büyük dağıtımcıların yanısıra, ulaşabildiğimiz bütün kitabevlerine de bunu ulaştırıyoruz. Bu tanıtım bülteni aynı zamanda bütün online kitabevlerine de gönderiliyor ve bu sayede kitabınızın sadece anlaşmalı olduğumuz değil, bütün online kitabevlerinde satılabilmesini sağlıyoruz. Tanıtım Bülteni, piyasa standartlarına uygun olarak hazırlanıyor ve bir kitap hakkında yer alması gereken bütün bilgileri olabildiğince derli toplu ve eksiksiz olarak (ama uzatmadan) kitabevi ve dağıtım yetkililerine sunuyor. >> Tanıtım bülteni içeriği.
  • Doğrudan satış. Cinius Yayınları’nın arkasında sadece bir yayınevi yok; aynı zamanda İstanbul’un göbeğinde yer alan büyük bir kitabevi, ülkenin en büyük online 3 kitapçısından biri olan NetKitap.com ile stratejik ortaklığımız da var. Bu kanallar yoluyla, yayınladığımız kitapları sadece toptancılar aracılığıyla değil, aynı zamanda doğrudan müşteriye ulaştırabiliyoruz. Bunun sağladığı avantajlar da okurlarımızı tanıyabiliyor olmamız ve özellikle yurt dışından gelecek siparişlerle doğrudan ilgilenebiliyor olmamız.