Dosyamı nasıl gönderirim?

E-maille ya da posta yoluyla gönderebilirsiniz. Bize iletişim bilgilerinizi vermeyi unutmayın, size en geç 48 saat içinde dönüş yapıyoruz. Dosyanızı göndermeden bizimle görüşmek mi istiyorsunuz? Ofisimize bir çaya bekleriz! Uzaksanız ya da önden telefonla görüşmek istiyorsanız da bize her zaman (212) 528 3314'den ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek

Tüm aşamalarda Cinius ekibinden ilgili kişilerle bağlantıya geçebilir, gidişatı takip edebilir, fikir alabilir ya da verebilirsiniz. Yapacağımız çalışma büyük ölçüde bir ortaklık çalışmasıdır. Yapılan tasarımların gözden geçirilmesinden, tanıtım stratejesi belirlenmesine kadar bir dizi alanda bu ortaklık hayati önem taşımaktadır.

Yurt dışındayım. Size nasıl ulaşırım?

By | Eylül 13th, 2015|

Merak etmeyin, ofisimize gelmeden de kitaplarınızı yayınlatabilirsiniz. 1000'i aşkın yazarı olan bir yayıneviyiz ve haliyle birçok yazarımız dünyanın çeşitli yerlerinde ikamet ediyor; bazısı da uzun yıllardır Türkiye'ye ayak basmamış. Bütün çağdaş iletişim kanallarıyla bizimle rahatlıkla iletişim halinde kalabilir ve işlerinizi görebilirsiniz. Yüzünü henüz görmediğimiz ama sayısız kitabınızı bastığımız birçok yazarımız var. Bir gün yolunuz Türkiye'ye [...]

Nerelerde ofisiniz var?

By | Eylül 13th, 2015|

İstanbul'da, biri Kadıköy'de, diğeri Cağaloğlu'nda olmak üzere, iki ofisimiz bulunmakta. Merkezimiz Cağaloğlu'ndadır ama Kadıköy ofisimizde de bütün işlerinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Anadolu'nun diğer bölgeleri için Ankara temsilciliğimizle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıntılı adres ve yol tarifleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Yayınevi yetkilileriyle nasıl görüşebilirim?

By | Eylül 13th, 2015|

Skype kullanıyorsanız yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresinden, iş günlerinde, saat 11:00 ile 19:00 arası her zaman online olarak görüşebilirsiniz. (212) 528 3314 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Daha fazla iletişim kanalı ve adres bilgilerimiz için burayı tıklayabilirsiniz.