Kapak Tasarımı Bilgi Formu - Ekopress

Kapak çalışmasına başlayabilmemiz için lütfen bu formu eksiksiz olarak doldurun. Tüm bilgilerin eksiksiz olmasına lütfen dikkat edin.
 • Kitabın üzerinde yer alacağı şekliyle kitabınızın adını giriniz.
 • Okura kitapla ilgili daha fazla bilgi veren tek bir cümle ya da soru olabilir. Romanlarda ilgi çekici bir soru, ya da anafikre dair kısa bir bilgi olabilir; kurgu-dışı çalışmalarda ise kitabın içeriğine dair bilgi olabilir.
 • Lütfen kapakta kullanılmasını istediğiniz resimlerin numaralarını, ilk tercihinizden başlayarak yazın. Bize 3 resim alternatif gönderebilirsiniz. Kapağınız içlerinden biriyle yapılacaktır. Aramayı ESSENTIALS seçeneğini kullanarak yapın. Aramayı nasıl yapacağınıza dair daha ayrıntılı bilgiyi bu sayfanın dibinde bulabilirsiniz. Kapak görselini bize ayrıca göndermek istiyorsanız lütfen bu alana "KAPAK RESMİNİ AYRICA GÖNDERECEĞİM" yazın. ÖNEMLİ NOT: Google ya da başka bir kaynaktan seçilmiş resimleri telif yasaları gereğince kabul edemiyoruz.
 • Kendi portrenizin kapakta yer almasını istiyorsanız lütfen formla birlikte onu da yüksek çözünürlüklü olarak bize iletin.
 • Tasarıma başlamadan önce bilmemizde fayda gördüğünüz herhangi bir şey varsa, buraya yazabilirsiniz.
 • Resminizin JPG formatında, olabildiğince yüksek çözünürlüklü olmasına lütfen dikkat edin.
  Dosyaları buraya sürükleyin ya da
  Kabul edilen dosya türleri: jpg, jpeg, gif, png, pdf.
 • Kapak çalışması buraya gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Resim aramasını nasıl gerçekleştireceksiniz?

Lütfun burayı tıklayarak www.istockphoto.com sitesine ulaşın. Buradan kapağınızda yer almasını istediğiniz resimleri bulmak için ilgili kelimelerle arama yapabilirsiniz. Kapağınız için uygun resimleri bulduktan sonra ya resmin numaralarını ya da sayfaların adresini forma ekleyebilirsiniz.

Yapılacak kapak çalışmalarını, baskıdan önce görebilmeniz için size göndereceğiz. Bu aşamada yazım hataları gözünüze çarparsa, bunları bize bildirmenizi rica ediyoruz. Kapaklarınızın vakit kaybetmeksizin yapılması için linkteki formun eksiksiz olarak doldurulmasına ve kullanılmasına karar verdiğiniz görsellerin de son kararınız olmasına lütfen dikkat edin. Yapılacak çalışmalar size sunulduktan ve sizden onay alındıktan sonra baskıya alınacaktır.

Önemli not: Lütfen resim seçimi için Google, DeviantArt, Pinterest gibi kaynaklardan yararlanmayın. Telif yasaları gereğince bu kaynaklardan bulacağınız resimleri kitabınız kapağında kullanamayız.