Avantaj Yayın Paketi (Siz bastınız, biz satalım)

Online Yayın Paketi ile vaktiyle yatırım yaptığınız ve bastırdığınız eserinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz! Cinius Yayınları’nın kapsamlı dağıtım ağı sayesinde kitabınız kısa bir sürede onlarca online kitabevinde ve satış mağazasında yerini alabilir!

Online Yayın Paketi daha önce bir kitap bastırmış, ancak kitaplarını yayın dünyasına sokacak imkanları bulunmayan yazarların faydalanabileceği bir yayın paketidir. Kitap yazmak, kitap basmak ve kitap dağıtmak yayıncılığın üç ayrı basamağıdır; ilk ikisini kendiniz halledebildiyseniz bile, genelde dağıtım süreci için bir kurumun desteğine ihtiyacınız olacaktır. Kitabevleri ve online kitapçılar, teker teker yazarlarla çalışmayı tercih etmeyeceğinden ya bir dağıtımcıyla anlaşmaya çalışacak (ki onlar da birer birer yazarlarla çalışmaktansa yayınevleriyle çalışmayı tercih etmektedirler) ya da kitaplarını doğrudan yayınevlerinden alacaktır. Cinius Yayınları’nın yarım yüzyıllık yayıncılık deneyimi işte burada devreye giriyor. Biz, sizinle okur arasındaki köprüyüz; kitabınızı online kitapçıların hemen hemen tamamında satışa çıkarıyor, talep gelmesi halinde gerçek kitabevlerine ve dağıtımcılara da gönderimini yapıyoruz.

Pazarlama
Cinius Online Yayın Paketi’yle kitabınızdan ticari bir kazanç sağlamanın kapısını aralamış oluyorsunuz. Bugüne dek birçok yazarımız bu paket ile kitaplarını bastırdıktan sonra yayın dünyasına merhaba dediler ve yine birçok yazarımız bu paket ile sadece kitaplarını piyasaya sunmakla kalmadılar, aynı zamanda kâr da ettiler. Tek yapmanız gereken basılmış olan kitabınızdan 50 adedini bize ulaştırmak. Ardından kitabınızın tanıtım bülteni hazırlanıyor ve bütün online kitapçılarda kataloglanması sağlanıyor. Siparişler geldikçe, siparişler karşılanıyor. Kısacası kitabınız piyasada, başka herhangi bir kitap gibi, satılmaya başlanıyor. Online satış sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden kitabınızın temini mümkün oluyor. Kapsamlı online satış ağımız sürekli genişliyor ve sizin kitabınız da otomatik olarak yeni online kitapçıların portföyünde yerini alıyor. Elimizdeki kitaplar tükendikçe yeni siparişler için her zaman irtibatta kalıyoruz. Elinizdeki stok tükeninceye dek hizmeti almaya devam ediyorsunuz.

BU YAYIN PAKETİ KİTABINIZ İÇİN UYGUN MU?

Başvurun!

Bu paketle elde ettikleriniz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukKitabınızı bir matbaaya bastırırken birçok yazar kitabın dizgisini ve kapağını da orada yaptırmaktadır. Ancak çoğu kez yapılan bu çalışmalar piyasanın beklentilerine ve standartlarına uymamaktadır. Bu nedenle Cinius Avantaj yayın paketinde, ihtiyaç duyulması halinde kitabınızın kapağını da baştan yapıp, basılmış kitabınızın kapağı sökülüyor ve yerine, tasarladığımız bu yeni kapağı takıyoruz.

ikon_tasarimBirçok durumda matbaada basılan ve sahibine teslim edilen kitapların üzerinde ISBN ya da bandrol eksik oluyor. Bunları kendiniz temin ettiyseniz bile kitabınızın Cinius Yayınları yayınlarıyla birlikte satışa çıkabilmesi için yeni bir ISBN ve bandrola ihtiyaç duyacaktır. Avantaj Yayın Paketi’nde kitabınız satışa çıkmadan önce gerekli bütün başvuruları yapıyoruz. Bu aynı zamanda kitabınızın tescillenmesi anlamına da geliyor.

ikon_satis%40! Evet, yanlış duymadınız. Normal yayın telifleri %5-%7 arasında değişirken, Cinius Yayınları yazarlarına her zaman kazancın tamamını sunmayı hedefliyor. Bu da etiket fiyatının %40’ı anlamına geliyor. Kazancın gerisi nereye gidiyor, hemen onu da yanıtlayalım. %50 – %55’i kitabınızı satacak online kitabevinin kârı, %5 – %10 arası da kitabınızın gönderimi, iadesi vb. lojistik masrafları karşılıyor. Kitabınızın ne kadar sattığını mı merak ediyorsunuz? Bütün kazancınızı da web sitemiz üzerinden günü gününe online takip edebiliyorsunuz.