Dosyamı nasıl gönderirim?

E-maille ya da posta yoluyla gönderebilirsiniz. Bize iletişim bilgilerinizi vermeyi unutmayın, size en geç 48 saat içinde dönüş yapıyoruz. Dosyanızı göndermeden bizimle görüşmek mi istiyorsunuz? Ofisimize bir çaya bekleriz! Uzaksanız ya da önden telefonla görüşmek istiyorsanız da bize her zaman (212) 528 3314'den ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek

Tüm aşamalarda Cinius ekibinden ilgili kişilerle bağlantıya geçebilir, gidişatı takip edebilir, fikir alabilir ya da verebilirsiniz. Yapacağımız çalışma büyük ölçüde bir ortaklık çalışmasıdır. Yapılan tasarımların gözden geçirilmesinden, tanıtım stratejesi belirlenmesine kadar bir dizi alanda bu ortaklık hayati önem taşımaktadır.

Devlet memuruyum, gene de kitap yayınlayabilir miyim?

By | Eylül 13th, 2015|

Evet, devlet memuru olarak kitap yayınlamanızda hiçbir sakınca yoktur. Unutmayın, devlet üniversitelerindeki akademisyenler de devlet memurudur ve işleri kitap yayınlamaktır!

Kitabın telif hakkını da alıyor musunuz?

By | Eylül 13th, 2015|

Hayır, Cinius Yayınları hiçbir zaman bir kitabın haklarını sizden almıyor. Kitabı sizin için bir kez ürettikten sonra kitap her açıdan size ait kalmaya devam ediyor. İsterseniz ertesi gün başka bir yayınevinden kitabı tekrar çıkarabilirsiniz, isterseniz bizimle çalışmak yerine başka dağıtımcılarla anlaşma yapabilirsiniz. Biz size sadece yayıncılık hizmeti sunuyoruz