Dosyamı nasıl gönderirim?

E-maille ya da posta yoluyla gönderebilirsiniz. Bize iletişim bilgilerinizi vermeyi unutmayın, size en geç 48 saat içinde dönüş yapıyoruz. Dosyanızı göndermeden bizimle görüşmek mi istiyorsunuz? Ofisimize bir çaya bekleriz! Uzaksanız ya da önden telefonla görüşmek istiyorsanız da bize her zaman (212) 528 3314'den ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek

Tüm aşamalarda Cinius ekibinden ilgili kişilerle bağlantıya geçebilir, gidişatı takip edebilir, fikir alabilir ya da verebilirsiniz. Yapacağımız çalışma büyük ölçüde bir ortaklık çalışmasıdır. Yapılan tasarımların gözden geçirilmesinden, tanıtım stratejesi belirlenmesine kadar bir dizi alanda bu ortaklık hayati önem taşımaktadır.

Premius Yayın Paketi’yle şiir kitabı yayınlatmam mümkün mü?

By | Eylül 13th, 2015|

Teoride evet, mümkün. Yani çok ısrar ederseniz kitabınızı Premius Yayın Paketi kapsamında yayınlayabilirsiniz. Ama bunu açık ve net bir şekilde önermiyoruz. Premius Yayın Paketi bir hayli kapsamlı (ve dolayısıyla diğer yayın paketlerine göre maliyetli) bir yayın paketidir. Şiirler için doğru verim alınabilecek bir paket olduğunu düşünmüyoruz. Sebebi ise Premius Yayın Paketi kitabevlerine dağıtım içeren bir [...]

Akademik tezimi kitap olarak yayınlatmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

By | Eylül 13th, 2015|

Yayınevi olarak akademik tezleri seviyoruz. Yayın yelpazemize paha biçilmez katkı sağlamalarının yanısıra, Türk yayıncılık dünyasında yeterince tez yayınlanmadığına inanıyoruz. Bu yüzden tez yayıncılığı özellikle ilgilendiğimiz ve birçok kolaylık göstermeye çalıştığımız bir alan. Bize tezinizi gönderin, ayrıntıları konuşalım.

Yemek kitabı yazıyorum, nelere dikkat etmeliyim?

By | Eylül 13th, 2015|

O halde sizi kutlarız, doğru yerdesiniz! Cinius Yayınları yayınladığı birçok yemek kitabıyla uluslararası ödüllerle taçlandırıldı. Ancak kitabınızın gerçekten göz kamaştırıcı olması için dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları var. Her şeyden önce çekeceğiniz fotoğrafların doğru ışıklandırılmış, doğru kadrajlanmış ve doğru çözünürlükte çekilmiş olmaları lazım. Fotoğraf çekimine başlamadan önce bizimle iletişime geçerseniz, daha sonra kitabınızın niteliğine [...]

Çocuk kitapları da basıyor musunuz?

By | Eylül 13th, 2015|

Evet, hem resimli, hem resimsiz, hem küçük boy, hem büyük (A4) boyu çocuk kitapları bastık. Ülkenin en kaliteli matbaalarıyla çalıştığımızdan ve yetkin tasarımcılar her zaman elimizin altında olduğundan renkli işlerde de en titiz yazarın bekleyeceği kaliteyi elde edebiliyoruz.