Yaratıcı Yazarlık Atölyeleri

Yazarlık, bir tür mühendisliktir. Sağlam bir metin inşa etmek için temellerin sağlam ve üslubun tutarlı olması gerekir. Yazarlığınıza yeni boyutlar kazandırmak için Cinius Yayınları’nın Yaratıcı Yazarlık Atölyelerinden yararlanabilirsiniz. Bu atölyeler size hem daha bilinçli yazma tekniklerini öğretecek, hem de konu seçimi, karakter geliştirme vb. konularda yeni yollar gösterecektir.

Çocuklar İçin Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Cinius Yayınları, erken yaşta kazanılan yazınsal becerilerin çocuklarımızın eğitim hayatları boyunca en büyük yardımcıları olacağına inanıyor. Bu nedenle 10-13 yaş grubuna yönelik bir Yaratıcı Yazarlık Yaz Okulu düzenledik. Dört hafta sürecek atölye çalışmasında çocuklarımız hayal güçlerindeki imgeleri yazıya dökmeyi öğrenecekler.  Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Yetişkinler İçin Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Yazarlığınızı bir adım öteye taşımaya hazır mısınız? Cinius Yayınları yeni yayın döneminde sadece bir yayınevi değil, aynı zamanda yazarların ve yazar adaylarının yazma tekniklerini geliştirmelerini, hayallerini yaratıcılığa dönüştürme fırsatını vermek için profesyonel yazar ve editörlerin verdiği Yaratıcı Yazarlık atölyesini başlatmıştır.  Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ödüller ve Yarışmalar

Kitabınız yayınlandı! Ama macera burada bitmiyor. Şimdi sıra kitabınızı ülke çapında yarışmalara ve ödüllere göndermeye geldi. Tahmin ediyoruz ki bu sayfaları zirate ettiğinizde Türkiye’de düşündüğünüzden çok daha fazla ödül ve yarışma olduğunu görüp şaşıracaksınız. Birkaç jüri üyesini etkilemeye hazır mısınız?  Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Yazarlık Dernekleri

Türkiye’de onlarca yazarlık derneği olduğunu biliyor muydunuz? İlgilendiğiniz ya da yörenize ait birine üye olabilir ya da hepsine birden kitabınızla ilgili bilgi verebilirsiniz. Yazarlık Dernekleri listesindeki dernekler tamamı her zaman faal olmayabilir, ama yine de bu listenin işinize yarayacağına eminiz.  Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Yazarlık Makaleleri

Sitemizi sürekli yararlanabileceğiniz makalelerle genişletmeye çalışıyoruz. Ancak internet gibi bir okyanusta, çevirmeye yetişemediğimiz ya da telif hakları yüzünden kendi sitemizde yayınlayamadığımız sayısız binlerce kaynak bulunuyor. İşte genel bir dökümü. “Yazardaş”larınıza yararlı olacağını düşündüğünüz sayfalarla karşılaşırsanız bizi haberdar edin, onları da koyalım.

Kitap Önerileri

Sadece Türkiye’de bile doğrudan yazarları ve yazarlığı ilgilendiren bir dizi kitap yayınlandığını biliyor muydunuz? Bazılarının baskısını bulmak zor, bazılarını stratejik ortağımız olan NetKitap üzerinden temin edebilirsiniz. Karşınızda yazdıklarınızın özünü olmasa da, niteliğini ciddi bir biçimde artıracak Yaratıcı kitapları.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM