globalyayinpaketi_baslik2

Kitabınızı Türkiye’nin sınırlarının dışına taşıyın. Cinius Yurtdışı Çeviri Yayın Paketi’yle kitabınız hem İngilizce’ye çevrilsin, hem dünyanın en büyük kitabevi olan Amazon.com’da satışa çıksın. Amacınız sadece kitap bastırmak değil, gerçek anlamda, dünya çapında bir kitap yayınlamak ise bu paket sizin için.

Yazarlık kariyerinize büyük düşünerek başlayın!
Cinius Yurtdışı Çeviri Yayın Paketi’ni bilişim çağının ihtiyaçları doğrultusunda tasarladık. Dünyanın en büyük kitabevi olan Amazon’da kitabınız hem gerçek bir kitap olarak, hem de e-kitap olarak satışa çıksın.

Bu hizmetten kimler yararlanabiliyor?
Dosyanızı, çevrilmeye uygun olup olmadığını anlayabilmemiz için önce bize bir gönderin. Eğer uygun bulunursa size dönüyoruz.

Kitabınız nerelerde satılıyor?
Kısaca söylemek gerekirse, her yerde! Amazon’un dünyada ulaşmadığı ve çalışmadığı ülke yok çünkü.

Satışları Siz Takip Edin
Cinius Yayınları Web Sitesi üzerinden, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak, günü gününe satışlarınızı takip edebiliyorsunuz.

Dosyamı nasıl göndermeliyim?
Dosyanızı admin@ciniusyayinlari.com adresine “Kitabımı Yurtdışı Çeviri Yayın Paketiyle Yayınlamak İstiyorum” ibaresiyle gönderin, biz size dönelim.

BAŞVURMADAN ÖNCE BURAYI TIKLAYIN
BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN
ikon_editorlukKitabınızın İngilizceye çevrilmesi uzun ve dikkat isteyen bir süreçtir. Bu titiz çalışmanın ancak Türkçe’ye olduğu kadar İngilizce’ye de hakim, işinde profesyonel biri tarafından yapılmasını isteyeceksinizdir. Cinius Türkiye’nin en iyi çevirmenleriyle çalışmaya özen göstermektedir. Ancak her kitabı çevirmediklerini lütfen dikkate alın. Metniniz çevirisi yapılmaya uygun olursa ancak, bu yayın paketinden yararlanabilirsiniz.
ikon_tasarimCinius Yayınları’nın kapak tasarımcıları sadece Türkçe değil, dünyanın birçok dilinde kitaplar için kapak tasarımı gerçekleştirmiş, sözcüğün tam anlamıyla “uluslararası” tasarımcılardır. İngilizce, Almanca gibi dillere hakim olmanın yanısıra, yurtdışındaki yayıncılık ve tasarım standartlarına hakim olduklarından, kitabınız rahatça rekabetin yoğun olduğu uluslararası piyasaya kitabınızın hazırlanmsı için en doğru adımları atacaklardır. Aynı zamanda kitabınızın İngilizce ismi, kapak yazısı ve kanca metinler gibi konular üzerine de eğileceklerdir. Uluslararası Çeviri Yayın Paketi’nde bu hizmetin bedeli 500 TL’dir.
ikon_sayfatasarimiDizginizi profesyonel bir tasarım programı (InDesign, Quark ya da Microsoft Publisher) ile hazırlamanız gerekmektedir. Bu olanağınız yoksa bu hizmeti bizden (sayfası 2 TL’den) satın alabilirsiniz. Bu sayede göz alıcı ve okurun gözünde güven uyandıracak sayfalarınız olur. Edebi ve edebi olmayan kitaplara farklı yaklaşarak, her birine en uygun düzenlemeyi yapıyoruz. Font seçiminde, kitabın konusuna, yaş grubuna ve okur kitlesine yönelik seçimler yapılıyor, sayfa numaralandırması ve başlıklar için özel, sade ama göz alıcı tasarımlar gerçekleştiriyoruz.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Telifli paketini seçmeniz durumunda kitabınız Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde satışa çıkıyor, gerçek kitabevlerinden gelecek siparişler de karşılanıyor. İşin en güzel kısmı, Türkiye’de ilk defa, telifli bir yayında bütün satışlarınızı online olarak takip edebiliyorsunuz. Ödeme zamanı geldiğinde de %7 telifiniz banka hesabınıza yatırılıyor.