Kapak editörlüğü

Arka kapak metin yazarlığı Premius yayın paketinde geçerlidir. Bütün yayın paketlerinde arka kapak metninin editöryel gözden geçirilmesi dahildir.

İster internet kitabevlerinde olsun, ister sokaktaki kitapçılarda, insanlar en çok ne yaparlar? Yanıtı basit: Kitapların arka kapak yazılarını okurlar. Kitabınızın arka kapak yazısı kitabınızın en büyük satış aracıdır. Bir çırpıda kitabınızı ilgi çekici, okumaya (ve para ödemeye) değer yapması gerekir. Hem içeriğe hakkını vermelidir, hem de dört dörtlük bir pazarlama metni olmalıdır.

Ancak etkileyici arka kapak yazıları yazmak kolay değildir. İyi bir ‘pazarlama’ deneyiminin yanısıra, dil ve üslup konusunda ustalık ve vuruculuk; anlatım konusunda ise bir edebiyatçı duyarlılığı gerektirir. Editöryel takımımız yazmış olduğunuz arka kapak metnini, vurucu ve ilgi çekici bir şekle sokar, sizinle aynı kulvarda yazan yazarlardan ne açıdan farklı olduğunuzu öne çıkarmanızı sağlar ve insanlar kitabınızı ellerine aldıklarında bir daha bırakmamalarını sağlamak için ellerinden geleni yaparlar.

Cinius Yayınları, kitabın kapsamlı bir editöryel okuması yapıldıktan sonra hem pazarlama, hem tasarım biriminin, hem de editöryel okumayı gerçekleştiren editörün görüşlerini alarak kitabınız için en uygun ve en çarpıcı kapak yazısını oluşturmaya çalışır. Yazarın kapak yazısını kendisi sunması halinde, metinde eksikler ya da fazlalıklar var mı diye bakılır, en ilgi çekici hale gelmesi için çalışılır.

 

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM