poetikus_yayin_paketi_baslik

Şairler! Şiirleriniz sadece kendi bilgisayarınızda, defterlerinizde ya da amatör edebiyat sitelerinde durmasın! Okurlarınız, hayranlarınız ve tanıdıklarınızın karşısına gerçek bir kitapla çıkın! Üstüne üstlük sınırsız baskı imkanıyla kâr da edin!

Bu paket kimlere uygun?

  • Şiir kitabı çıkarmak isteyen herkese!
  • Kitabını bir kez yayın dünyasına kazandırıp, bir daha baskı derdini düşünmek istemeyenlere.
  • İnternetteki bütün kitabevlerinde kitaplarının satılmasını isteyenlere.
  • Zaman zaman kitabın baskısında revizyon yapma ihtiyacı olanlara.

Kitabınızın baskısı hiçbir zaman tükenmesin!
Tüm dünyada yayıncılığı baştan aşağı değiştiren Talep Doğrultusunda Baskı teknolojisi sayesinde kitabınız, her zamankinden hızlı, her zamankinden ekonomik ve olabilecek en kaliteli baskıyla satışa çıkıyor! Ve en güzeli, kitabınızın baskısının tükenmesi derdi yok. Paketi bir kez satın aldıktan sonra, kitabınız ne kadar satarsa satsın, her satılan kitabın etiket fiyatının %20’si her ay hesabınıza yatırılıyor!

“Bu şiiri keşke kitaba koymasaydım” mı diyorsunuz?
Ya da kitap basıldıktan sonra eklemek istediğiniz bir şiiriniz mi çıktı? Poetikus Yayın Paketi ekonomik olduğu kadar esnek. Kitap çıktıktan sonra bile kitabınızda revizyon yapabilirsiniz. Kitap gelen talepler doğrultusunda üretileceği için, ardından gelen ilk siparişte de kitabınız düzeltilmiş haliyle okuruna ulaşacaktır.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN
MALİYET TABLOSU

Bu paketle elde ettikleriniz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukPoetikus Yayın paketi size en kapsamlı editöryel hizmet paketimizi sunuyor. Temel redaksiyonun yanısıra, satır satır, titiz bir editöryel gözden geçirmeyi de içeriyor. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, kurguda tutarsızlıklar, zor anlaşılan cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamadan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyor.
ikon_editorlukKitabın editöryel okuması yapıldıktan sonra kapak tasarımı ve dizgi aşamalarına geçiliyor. Kitap kapağı tasarımı, bir resim bulup, üzerine bir yazı oturtmaktan ibaret değil. Tam tersine kitabın içeriğini, yazarın beklentilerini ve piyasa koşullarını gözeten, kapsayıcı ve ince düşünülmüş bir süreçtir. Kitabınızın kapağı yapılırken birçok faktör analiz edilir ve bütün tasarımlar somut bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir.
ikon_editorlukKitabınızın baskısı yapıldı, onu elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen bir şeyler buldunuz. Normalde kitabınız en aşağı 500 adet üretildiği için, herhangi bir düzelti yapabilmek için yeni bir baskının yapılmasını beklemeniz gerekir. Poetikus sizi bu dertten kurtarıyor. Kitabınızda bir hata mı buldunuz, anında düzeltebilirsiniz. Kitap gelen talepler doğrultusunda üretileceği için, ardından gelen ilk siparişte de kitabınız düzeltilmiş haliyle okuruna ulaşacaktır.
ikon_editorlukOkurla kitap günümüzde artan bir sıklıkta online dünyada birbirlerini buluyor. Başka bir deyişle, yüzlerce yıldır kitapların dünyaya açılan kapısı olan kitapçılar, gitgide yerlerini online kitabevlerine bırakmaktalar. Poetikus ile kitabınız Türkiye’nin en büyük online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Bütün satışları online olarak, günü gününe takip edebiliyor ve kazancınız 100 TL’yi aştığında, anında ödemenizi alıyorsunuz. Bu arada hemen belirtelim, gerçek kitabevlerinden gelen talepler de karşılanıyor.
  • Başvuru Listesini PDF olarak indirin.
  • Microsoft Word ile yazılan dosyalar
  • Bize göndereceğiniz resim dosyaları nasıl olmalı?
  • Yazar Yayıncı Sözleşmesini PDF olarak indirin
  • İşinize yarayacak diğer bilgiler