baslik_maksimus

Eşe, dosta, aileye hediye edecek bir kitabınız olsun ya da sadece eserinizi bir kitap şekline sokmak istiyorsanız bu paket sizin için! Editöryel gözden geçirme ve dolayısıyla satış ve pazarlama dışında Premius paketindeki bütün özellikler bu paket için de geçerlidir. Yüksek adet işleriniz için standart ofset baskı (matbaa) yoluyla üretimi tercih edebilir, daha düşük adetteki işleriniz için TDB (Talep-Doğrultusunda-Baskı) imkanından yararlanarak 50 adet bile bastırtabilirsiniz. Maksimus aile içi kitaplar, şirket kitapçıkları ya da ilaç firmaları vb. kurumların kendi dağıtım imkanlarıyla dağıtmayı istedikleri kitaplar içindir.

Bu paket kimlere uygun?
Maksimus teknik anlamda Premius ya da Premius Ekopress’den farklı değil. Kitap ülkenin en iyi matbaalarından birinde, klasik ofset baskısıyla basılıyor, özgün ve renkli bir kapak tasarımı yapılıyor ve iç sayfalar içeriğe uyumlu, özel olarak tasarlanıyor. Ancak Premius’ta bulunan editöryel gözden geçirme hizmeti bu pakette sunulmadığından, kitabı satışa çıkarmıyoruz. Bunun yerine kitaplar adresinize postalanıyor.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN
MALİYET TABLOSU

Bu paketle elde ettikleriniz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukİhtiyacınız olan edebi bir kitap mı, bilimsel bir çalışma mı yoksa resimli, ciltli bir prestij kitabı mı? Maksimus Basım Paketi, adı üstünde, baskı ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Cilt seçenekleri, kağıt seçenekleri ve elbette uzman tasarım ve editöryel kadromuzla yapacağınız ön hazırlıklar imkanlarıyla, hayallerinizdeki kitaba çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. İster kendi tesisimiz CinPress’de Talep Doğrultusunda Baskı imkanlarıyla, isterseniz de anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en nitelikli matbaalarından birinde kitabınızı bastırtabilirsiniz.
ikon_editorlukİster şirketiniz için kurumsal bir kitaba ihtiyaç duyun, ister şiirlerinizi bastırmaya karar verin, Cinius’un uzman kadrosu her türde kitap hazırlama konusunda yıllara dayanan deneyime sahip. Tasarım ödüllü kitaplarımıza da göz atabilirsiniz. Hayallerinize ya da vizyonlarınıza uygun bir kitap istiyorsanız, bu paket sizin için!
ikon_editorlukTalep-Doğrultusunda-Baskı seçeneğini tercih etmeniz halinde kitabınızda hatalar yakaladığınızda bunlar anında düzeltilebilir. Yüksek adetli üretimlerde ise her yeni baskıda kitabınızı tekrar gözden geçirme şansını elde edersiniz.
ikon_editorlukBir yayınevi olduğumuz için, hazırladığımız her kitaba bir yayıncı titizliği ve profesyonelliğiyle el atıyoruz. Kitabınız basıldıktan sonra ISBN numarası alınmış, bandrollenmiş ve barkodu üzerinde teslim ediyoruz. Bu sayede, herhangi bir yasal sıkıntıya maruz kalmaksızın, kitabınızı kolaylıkla ister kendi web siteniz üzerinden, isterseniz de anlaşmalı olduğunuz yerler üzerinden satışa çıkarabiliyorsunuz.