Trend Yayın Paketi (Gençlere özel!)

WattPad ve benzeri sitelerdeki  eserlerinizi dijital dünyadan gerçek sayfalara taşımaya hazır mısınız? Cinius Yayınları seçkin internet yazarlarına eşsiz bir fırsat sunuyor. Yaptığımız inceleme sonucu, kitabınızı yayınlanmaya değer bulursak, yayınlanma sürecini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve cazip kılmak için bu yayın paketini hazırladık.

Kitabım gerçekten basılıyor mu?
Evet, hem de harika bir baskı kalitesiyle, ofset bir kapak baskısıyla ve piyasadaki en güzel kitap kağıdına. Kitabınız, Cinius Yayınları’nın son teknoloji baskı tesisi CinPress’de Talep Doğrultusunda Baskı (TDB) yöntemiyle üretilecektir. Bütün dünyada yazarların ve yayıncıların yeni tercihi olan bu yöntem sayesinde artık kitabınızın baskısının tükenmesi diye bir dert kalmıyor. TDB, adı üstünde, talep gelmesi durumunda, kitabın anında, gerekirse tek bir adet bile üretilebilmesini sağlıyor.

Kitabım gerçekten satılıyor mu?
Evet, kitabınız Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde (D&R Online, Idefix, Kitapyurdu, Pandora, vs.) satışa çıkıyor. Sunduğumuz teklif bununla da kalmıyor, kitabınız için normal kitabevlerinden gelen talepler de karşılanıyor.

Bir süre kısıtlaması var mı?
Yok, siz istediğiniz müddetçe kitabınız satışta kalıyor. Hehangi bir sebepten ötürü kitabınızın satıştan kalkmasını istiyorsanız da istediğiniz zaman kaldırıyoruz.

Kitabımın satıldığından nasıl haberdar olacağım?
Cinius Yayınları Türkiye’de ilk defa yazarlara, kitaplarının satışlarını online takip etme imkanını sunuyor. Şifrenizle gireceğiniz Yazar Bölümü kısmından kitabınızın bütün satış hareketlerini canlı canlı takip edebilirsiniz.

Kitabım verildiği gibi mi basılıyor?
Hayır. Kitabınız temel bir redaksiyondan geçiyor. Ancak daha ayrıntılı editöryel bir okumaya ihtiyaç duyarsanız kelimesi 0.015 TL’den metninizi kapsamlı bir editöryel okumadan geçirtebilirsiniz. Bu okumada yetkin bir editör kitabınızı baştan sona, titizlikle gözden geçiriyor. Bu gözden geçirmenin sonucunda, kitabınızdaki olası tüm imla ve gramer hataları gideriliyor ve kurguda olan kopukluklar ya da tutarsızlıklar da düzeltiliyor.

Harika! Nasıl başvurabilirim?
Bize maille (admin@ciniusyayinlari.com) dosyanızı ve telefon numarınızı gönderin, bir ön çalışma yapıp size geri dönelim. Merak edeceğiniz başka şeyler varsa bizi arayabilirsiniz de.

BU YAYIN PAKETİ KİTABINIZ İÇİN UYGUN MU?

Başvurun!

Bu paketle elde ettikleriniz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukKitabınız Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde (D&R Online, Idefix, Kitapyurdu, Pandora, vs.) ve en büyük alışveriş mağazalarında (Hepsiburada, n11, Amazon.com) satışa çıkıyor. Sunduğumuz teklif bununla da kalmıyor, kitabınız için normal kitabevlerinden gelen talepler de karşılanıyor. Üstelik kitabınızın tüm telif hakları da sizde kalıyor.

ikon_tasarimRenkler ve zevkler tartışılmaz, o yüzden hayalinizdeki kapak görselini kendiniz seçiyorsunuz. Bunun için dünyanın en büyük resim arşivi www.shutterstock.com adresine giderek beğendiğiniz resmin kodunu ya da adres çubuğunda yazan adresi bize göndermeniz yeterli. Gerisiyle biz ilgileniyoruz.

ikon_sayfatasarimiKitabınız temel bir redaksiyondan geçiyor. Ancak daha ayrıntılı editöryel bir okumaya ihtiyaç duyarsanız kelimesi 0.02 TL’den metninizi kapsamlı bir editöryel okumadan geçirtebilirsiniz. Bu okumada yetkin bir editör kitabınızı baştan sona, titizlikle gözden geçiriyor. Bu gözden geçirmenin sonucunda, kitabınızdaki olası tüm imla ve gramer hataları gideriliyor ve kurguda olan kopukluklar ya da tutarsızlıklar da düzeltiliyor.
ikon_satis%20! Evet, yanlış duymadınız. Normal yayın telifleri %5-%7 arasında değişirken, Cinius Yayınları yazarlarına %20 telif sunuyor. Kazancın gerisi nereye gidiyor, hemen onu da yanıtlayalım. %50’si kitabınızı satacak online kitabevinin kârı, %25’i de kitabınızın tekrar üretilmesini içeriyor. %5 de Cinius’a kâr bırakıyorsunuz. Kitabınızın ne kadar sattığını mı merak ediyorsunuz? Bütün kazancınızı da web sitemiz üzerinden günü gününe online takip edebiliyorsunuz.