Birinci sınıf editörlük

Kitap bastırmak bir sanattır. Ancak basılan kitabın arkasında kusursuz bir editörlük çalışması yoksa, en güzel kitabın değeri bir anda yok olur. Cinius Yayınları deneyimli editörlerle çalışıyor, yapılan bütün çalışmaları yazarlarla paylaşıyor.

Göz kamaştıran kapaklar

Cinius bugüne kadar sektöründe en saygın ve büyük yayınevi olmasını, sadece kendi yazarlarına değil, bütün sektör de yeni stratejiler geliştirebilmesine borçlu.

Sınırsız dağıtım olanakları

Kitap bastırmak kitap yayınlatmakla aynı şey değildir. Kitabınız basıldıktan sonra “yayınlanma” süreci başlıyor. Yayınladığımız  binlerce eserin içinde, çok büyük satış rakamlarına ulaşmış eserler de bulunuyor.

Yazara yüksek telif

Biz sadece kitap bastırmakla kalmıyoruz, yayına soktuğumuz kitapların yazarlara kazanç sağlaması için de uğraşıyoruz. “Kitabımı bastırmak istiyorum” dediğinizde, size gerçekçi bir yol haritası çiziyor, içinize sinerse sözleşmeyi imzalıyoruz.

Yazar menajerliği

Kurulduğumuz günden beri Türkiye’nin en bilinen ve saygın yayın menajerleriyle çalışıyoruz. Kitaplarımızın medyada bu kadar sık yer almasının bir sebebi de bu.

Fuar Katılımı

Cinius Yayınları olarak her yıl Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık kitap fuarı olan İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı’na katılmanın yanısıra, irili ufaklı bir dizi başka fuara da katılıyoruz.

Online Satış Takibi

Kitabınızın nerelerde sattığınız ve kaç adet sattığını mı merak ediyorsunuz. Cinius Yayınları Türkiye’de yazarlara satışlarını günü gününe takip edebilme olanağı tanıyan ilk yayınevi.

Kurumsal çözümler

Cinius Yayınları kurumların her tür basım ve yayın ihtiyaçlarına çözümler sunacak, esnek ve dinamik bir üretim tesisine ve yaratıcı bir editöryel ve tasarım ekibine sahip.

[rev_slider yazerbanner]
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM