Sosyal Medya Reklamları

Yazarlar için en kolay ulaşılabilir, kapsamlı ve etkili pazarlama aracı günümüzde internet. İnternet kitap piyasasının en hızla büyüdüğü pazarlama araçlarının başında geliyor ve çok yakın bir gelecekte online kitabevleri üzerinden yapılan kitap satışlarını, gerçek kitabevlerini aşması bekleniyor. Yayınlanmış bir yazar olarak siz de artık internet üzerinden pazarlama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Yazar Web Sitesi Kurulumu

Dünyanın yaklaşık %35’i (yaklaşık iki milyar kişi) günümüzde internet kullanıyor. Kitabınızın tanınırlığını ve bilinirliğini arttırmak için kendi adınıza ya da kitabınız adına bir web sitesi kurmak, en etkili yöntemlerden biridir. Üstelik bunu gerçekleştirmek için bir bilgisayar dehası olmanıza da gerek yok! Cinius Yayınları olarak IRM Ajans ile yaptığımız stratejik ortaklık ile size, kolay kullanılabilir ve her zaman güncellenebilir bir web sitesi sunmanın yanısıra, size web sitenizi (ve dolayısıyla kitaplarınızı) daha geniş kitlelere duyurabileceğiniz bir dizi online marketin çözümü üretiyoruz. İki web paketimizden birini seçebilirsiniz:

Yazar Web Sitesi
Yazar Web Sitesi Pro

Google Reklamları

Yeryüzünün en büyük arama motoru olmanın yanısıra, en büyük reklam mecrası da olan Google kitaplarınızın tanıtımın için ideal bir ortam olabilir. Okurlarınızla bağlanmak ve kitaplarınız için online bir reklam kampanyası düşünmek, kitabınız yayınlandıktan sonra, yapacağınız öncelikli işlerden biri olmalıdır. Cinius Yayınları, geniş saha analizleri sayesinde, kitabınızın en doğru kitleye ulaşabilmesi için size Google üzerinden kapsamlı tanıtım paketleri sunmaktadır.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları kitabınızı tanıtabilmeniz için harika bir fırsat sunmakta size. Kitabınızın kapak görseli ve internette kitabınızı en ucuza satan kitabevinin link’ini içeren bir post’u yüzlerce, binlerce, hatta yüz binlerce potansiyel okurlarınıza ulaştırabilirsiniz. Fiyat tablomuz aşağıdaki gibidir:

1000-5000 kişiye erişim: 200 TL
5000-20.000 kişiye erişim: 400 TL
20.000-50.000 kişiye erişim: 600 TL

Facebook reklam kampanyanızı dilediğiniz zaman tekrarlatabilir ve yeni kişilere ulaştırabilirsiniz. Reklam sonuçlarında, reklamınızın analizini size gönderiyoruz.

Instagram, Twitter, Google+ vb. sosyal medya ortamlarında tanıtım

Cinius Yayınları olarak bir dizi popüler web sitesinde kitabınızın tanıtımını ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Sosyal medyada ne gibi faaliyetler içinde olduğumuzu görmek için Facebook sayfamızın yanısıra, Instagram ya da Twitter hesabımıza ve Google+ sayfamıza göz atabilirsiniz.

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM