Tanınmış Uluslararası Yayınevi Statüsü Belgesi

Akademik çalışmalarını kitaba dönüştürmek isteyen, ancak bunu yaparken kitabın editöryel bağımsızlığı korumak  ve kısa sürede piyasaya çıkmak isteyen yazarlara uygun bir yayın paketi.

Cinius Tez Yayın Paketi özel olarak tezler ve bilimsel araştırmaların kitaba dönüştürülmesini amaçlıyor. Çalışmanızı kitaba dönüştürürken, bir yandan akademik tutarlılığı ve sistematiğini zedelemememeye, bir yandan da en etkin şekilde satış kanallarında  yer almasın hedefliyoruz.

Özel ihtiyaç duyulması halinde Cinius yerine akademik markamızı kullanarak kitabınızı piyasaya sürebiliyoruz.

Bu hizmetten kimler yararlanabiliyor?
Tez çalışmalarını kitaba dönüştürmek isteyen herkes.

Kitabınız nerelerde satılıyor?
Kitabınız Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde satılmasının yanısıra sipariş eden bütün kitabevlerine de gönderiliyor.

Satışları Siz Takip Edin
Cinius Yayınları Web Sitesi üzerinden, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak, günü gününe satışlarınızı takip edebiliyorsunuz.

Dosyamı nasıl göndermeliyim?
Dosyanız gönderdiğiniz ölçülerde basılacaktır. Dolayısıyla A4 yerine 16×23 cm ölçülerinde basılmasını tercih ederseniz lütfen burayı tıklayarak, kalıp dosyasını indirin. Kitabınızı bu dosyanın içine yerleştirip gönderirseniz, herhangi bir dizgi ücreti ödemeniz de gerekmez.

Dizgi ücreti ödememek için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat edin:

  • Tezinizi burayı tıklayarak indireceğiniz Word dosyasının içine yerleştirip gönderin. Kitabınız 16×23 ölçülerinde yayınlanacaktır. Kitabın içindeki tabloların ve grafiklerin indireceğiniz bu kalıba sığmasına lütfen dikkat edin. İsterseniz A4 de gönderebilirsiniz, ancak bu durumda kitabınız A4 olarak basılacaktır.
  • İndeks/dizin varsa, indekslenecek kelimelerin Word’un indeksleme sistemiyle işaretlenmiş olmasına lütfen dikkat edin.
  • Dipnotların Word’ün dipnotlama sistemiyle eklenmiş olmasına lütfen dikkat edin.

Dosyanızı indirmiş olacağınız kalıp dosyanın içinde düzenledikten sonra admin@ciniusyayinlari.com adresine “Kitabımı Tez Yayın Paketiyle Yayınlamak İstiyorum” ibaresiyle gönderin, biz size dönelim.

BAŞVURMADAN ÖNCE BURAYI TIKLAYIN
BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN
ikon_editorlukKitabınızın editöryel gözden geçirmesinin eksik olması halinde sayfası 0,03 TL’den editöryel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Temel redaksiyonun yanısıra, satır satır, titiz bir editöryel gözden yapıyoruz. İmla hataları ve düşük cümleler, kurguda tutarsızlıklar, zor anlaşılan cümleler gibi metnin özündeki sorunlara eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamadan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyor.
ikon_tasarimKitap kapağı tasarımı, bir resim bulup, üzerine bir yazı oturtmaktan ibaret değildir. Tam tersine kitabın içeriğini, yazarın beklentilerini ve piyasa koşullarını gözeten, kapsayıcı ve ince düşünülmüş bir süreçtir. Kitabınızın kapağı yapılırken birçok faktör analiz edilir ve bütün tasarımlar somut bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir. Telifli Yayın Paketi’nde bu hizmetin bedeli 500 TL’dir.
ikon_sayfatasarimiDizginizi profesyonel bir tasarım programı (InDesign, Quark ya da Microsoft Publisher) ile hazırlamanızı öneriyoruz. Word ile gönderilen dosyaların gönderildiği şekilde basılacağını lütfen dikkate alın. Başlıklar, sayfa numaralandırması ve İçindekiler kısımlarının doğru hazırlandığına lütfen dikkat edin. Resimlerin de yüksek çözünürlüklü kullanılması, basıldığında daha kaliteli görünmelerine sebep olacaktır.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Telifli paketini seçmeniz durumunda kitabınız Türkiye’nin bütün online kitabevlerinde satışa çıkıyor, gerçek kitabevlerinden gelecek siparişler de karşılanıyor. İşin en güzel kısmı, Türkiye’de ilk defa, telifli bir yayında bütün satışlarınızı online olarak takip edebiliyorsunuz. Ödeme zamanı geldiğinde de %7 telifiniz banka hesabınıza yatırılıyor.