Şiir kitabı bastırmak istiyorum – ne yapmalıyım?

PoetikusSiirKitabiYayinPaketi_SiirKitabiBastirmakÇok şanslısınız! Cinius Yayınları kurulduğundan beri yüzlerce şairin hayallerini gerçekleştiriyor ve piyasada satılacak, tertemiz baskılı, zarif ve unutulmaz şiir kitapları yayınlıyor. Şairlere özel Poetikus yayın paketimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Şiir kitabı yayınlamaya girişmeden önce bilmeniz gereken bazı önemli noktalar var ama. Her şeyden önce şiir kitapları, şiirleriniz ne kadar güzel olursa olsun, en çok satan kitap türleri değil. Bunu bilerek bu adımı atmanızda fayda var. Dolayısıyla kitabınızın satış başarısında kendi sosyal medya kanallarında yapacağınız tanıtımını çok büyük etkisi var. İlk okurlarınız, çevrenizde sizi tanıyanlar olacaktır. Zamanla, yeni kitaplar yayınladıkça, şair kimliğiniz yayın dünyasında yer ettikçe, satışlarda bir artış bekleyebilirsiniz.

İkincisi şiir kitapları sadelikleriyle göz kamaştırır. Sayfalarda çiçekler, böcekler, kapakta batan bir güneş… bunların dönemi artık geçti. Zariflik ve sadelik kitabınızın temel değerleri olmalı; bu sayede okurlar gözlerini ve ruhlarını yormadan, şiirlerinizin dünyasına dalabilirler.

Şiir gibi kitaplar basıyoruz…

Titizlik, bazen sinir bozucu derecede titizlik, kanımızda var. Şiirinizin derinliklerine dalmadan önce kitabınızın sayfalarının okurunuzun gözünüzü okşaması gerektiğine inanıyoruz. Kitabı henüz açmamış birinin kitabınızın kapağına bakarken, içeriğine dair bir şeyleri hissetmesini istiyoruz. Bu sebeple Cinius’un en popüler yayın paketlerinin başında sadece şairlere özel olarak hazırladığımız Poetikus yayın paketimiz geliyor.

Şiir kitabı çıkarmak ne kadar tutar?

Kurulduğumuz günden beri şairlerimize özel bir önem veriyoruz. Zira inanıyoruz ki ülkemizde yeterince şiir kitabı yayınlanmıyor. Şairlerimizin yayın dünyasına girmelerine yardımcı olmak istiyoruz; bu sebeple fiyatlarımızı olabildiğince düşük tutmaya özen gösteriyoruz.

80 sayfaya kadar

TL1400

81-160 sayfa arası

TL1800

160 sayfadan sonra ek her sayfa

TL10

Fiyata neler dahil?