Görsel Temini

Cinius Yayınları kitabınızın sayfalarında ihtiyaç duyacağınızı görselleri sizin için temin edebilir. Kullanacağımız görseller yüksek çözünürlükte, profesyonel fotoğrafçılar ya da illüstratörler tarafından oluşturulmuş, telifi, kullanım için satın alınan görsellerdir.

Bize sunacağınız görselleri, kullanım haklarına sahip olmanız ve yüksek çözünürlüklü olmaları halinde kitabınıza dahil ediyoruz. Görselleri, bizim bulmamız halinde, bunun ekstra ücrete tâbi olduğunu lütfen dikkate alın.

Google’ın Görsel Arama seçeneği, Flickr, DeviantArt vb. imaj siteleri kitabınızda ihtiyaç duyacağınız görselleri bulmanız açısından cezbedici kaynaklar gibi görünebilir. Ancak kitabın ticari bir nesne olması sebebiyle, içinde yer vereceğiniz bütün görsellerin kullanım haklarına sahip olmanız gerekiyor. Dolayısıyla bu tür kaynaklar ne yazık ki çoğunlukla işe yaramıyor.

Kitabınızda görsellere yer vermek istiyorsanız, ya kendi çektiğiniz fotoğraflardan yararlanabilir, ya tanıdık bir sanatçıya çizim yaptırabilir ya da kullanım hakları satın alınmış görseller kullanabilirsiniz. Üçüncü seçenekte biz devreye giriyoruz. Size vereceğimiz adreslerden görselleri kendiniz satın alabilir ya da bize adreslerini ulaştırabilir, biz sizin yerinize alabiliriz.

Bu konuda ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle yazışın.