egitim_kitaplari

Çalışma ortaklarımızın arasında Türkiye’nin en prestijli eğitim Cinius Eğitim Kitaplarıkurumları, mesleki kuruluşlar, köklü vakıflar ve alanlarında uzman profesyonel eğitimciler var. Yayın kataloğumuzda birbirinden farklı ihtiyaçlara karşılık verecek bir dizi eğitim kitabı yer alıyor. Yabancı dil eğitiminden, mesleki eğitimlere kadar, hem çok satan, hem de sektörünün ilki sayılabilecek bir dizi öncü kitap yayınlamanın gururunu yaşıyoruz.

Eğitim kitapları, hem yazarı, hem yayıncısı açısından  sorumluluk ve titizlikle yaklaşılması gereken yayın türleridir. Aktarılan bilgilerin tutarlı, doğru ve kolay erişilebilir olması, aynı zamanda kapsamlı ve güncel olması azami önem taşır. İçeriğinin yanısıra, kitapların birer “ürün” olarak da titizlikle hazırlanmaları gerekir.  Eğitim kitapları, defalarca kullanılan, yıpranmaya karşı dayanıklı olması gereken kitaplardır.

Kurumunuz, okulunuz  ya da özel olarak hazırladığız mesleki bir eğitim kitabınız varsa, bizimle iletişime geçin, kitabınız için neler yapabileceğimizi size birebir anlatalım.

BU YAYIN PAKETİ KİTABINIZ İÇİN UYGUN MU?

Başvurun!

Her ihtiyaca yönelik eğitim kitapları

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukEğitim kitapları hazırlarken temel redaksiyonunu yapmanın yanısıra, satır satır, titiz bir okuma gerçekleştiriyoruz. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, bilgilerin sunuluşulunda tutarsızlıklar, ya da öğrenenin kafasını karıştıracak cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamdan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyoruz.
ikon_tasarimEğitim kitaplarında bilgilerin duru, kafa karıştırmadan ve sistematik bir şekilde sunulması özellikle önem taşıyor. Kitabın sayfa düzenlemesine başlamadan önce içeriğin strüktürü gözden geçiriliyor ve çalışma, belirlenen metodolojiye bağlı kalarak gerçekleştiriliyor. Bu sayede ilk sayfasından son sayfasına kadar tutarlı, güven uyandıran ve kullanışlı bir eser ortaya çıkarıyoruz. Kitabın ebadı, kağıt türü ve ciltleme tekniği de kitabın içeriğine bağlı olarak düşünülüyor. Kalın ciltli kitaplarda, normal bez ciltten farklı olarak kitabın dayanıklılığını iyice arttırması amacıyla sıvama denilen bir teknik kullanıyoruz.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Sektörel paketlerimizi seçmeniz durumunda, isteğiniz doğrultusunda kitabınız ülkenin belli başlı tüm kitap dağıtım kurumlarına gönderilecektir. Oradan da kitabevlerinden gelecek siparişler doğrultusunda okurların karşısına çıkacaktır. Bunun dışında kitabınız, belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Kitabınızın tanıtımı için daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Bir Yazar Menajeriyle birlikte kitabınızı ulusal medyada da tanıtabiliriz.
Cinius Yayınları yıllardır Türkiye’nin en önemli eğitim kurumları, vakıfları ve şirketlerine yönelik eğitim kitapları hazırlamaktadır. Çalışma ortaklarlarımızın arasında Atlas Global, İstek Vakfı gibi büyük kurumların yanısıra, kendi alanlarında adları bilinen uzmanları da var. Hazırladığımız kitaplar üniversitelerde, okullarda ve kurumlarda bugün ders kitabı olarak kullanılmanın yanısıra, kitap piyasasında da yüksek satış rakkamlarına ulaşmıştır.