Sağlık ve Tıp Yayınları

Cinius Yayınları olarak uzman doktorların kaleme aldığı sağlık kitaplarının yanısıra, sağlık sektöründe yer alan Türkiye’nin en Sağlık ve Tıp Kitaplarıbüyük firmalarına de yıllardır yayınlar hazırlıyoruz. Çalışma ortaklarımız arasında Abdi İbrahim, Novo Nordisk ve Sağlık Adası Yayınları da bulunuyor.  Yayınevi olarak stıp bilimiyle ilgili yayınlarımızın bir kısmı Türkiye’de bugüne kadar yayınlanmış en kapsamlı çalışmalardan oluşuyor.

İster bir hastalıkla ilgili olsun, ister tıbbi bir araştırma olsun, Cinius Yayınları olarak sizi aramızda görmek isteriz. Tıp yayıncılığının hassasiyetlerinin bilincinde bir yayınevi olarak, bugüne dek binlerce insana, hastalıklarıyla, sağlıklarıyla ilgili yardımcı olacak nitelikli kitaplar yayınlıyoruz. Ancak kişisel sağlığın yanısıra, tıp dünyasını yakından ilgilendiren bilimsel çalışmaların altına da yayınevimizin imzasını gururla attık. Yıllara dayanan çalışma ortaklıklarımız, bizi sağlık ve tıp yayıncılığı alanında güvenilir bir marka haline getirdi.

Hastaneler, ilaç firmaları ve uzman doktorların sağlık kitapları için git gide artan bir yoğunlukla Cinius Yayınları’nı tercih etmelerinin arkasındaki temel sebep titiz bir ön hazırlık aşamasının ardından, piyasaya sunduğumuz nitelikli yayınlardır.

BU YAYIN PAKETİ KİTABINIZ İÇİN UYGUN MU?

Başvurun!

Sağlık ve tıp alanında kurumsal ortaklıklar kuruyoruz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukSağlık kitapları hazırlarken temel redaksiyonunu yapmanın yanısıra, satır satır, titiz bir okuma gerçekleştiriyoruz. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, bilgilerin sunuluşulunda tutarsızlıklar, ya da doktor ya da hastanın kafasını karıştıracak cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamdan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyoruz.
ikon_tasarimSağlık ve tıp kitaplarında, bilimsel bir metinden beklenen nesnellik, tutarlılık ve sistematik sunum aranıyor. Kitabın sayfa düzenlemesine başlamadan önce içeriğin strüktürü gözden geçiriliyor ve çalışma, belirlenen metodolojiye bağlı kalarak gerçekleştiriliyor. Bu sayede ilk sayfasından son sayfasına kadar tutarlı, güven uyandıran ve kullanışlı bir eser ortaya çıkarıyoruz. Kitabın ebadı, kağıt türü ve ciltleme tekniği de kitabın içeriğine bağlı olarak düşünülüyor. Kalın ciltli kitaplarda, normal bez ciltten farklı olarak kitabın dayanıklılığını iyice arttırması amacıyla sıvama denilen bir teknik kullanıyoruz.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Sektörel paketlerimizi seçmeniz durumunda, isteğiniz doğrultusunda kitabınız ülkenin belli başlı tüm kitap dağıtım kurumlarına gönderilecektir. Oradan da kitabevlerinden gelecek siparişler doğrultusunda okurların karşısına çıkacaktır. Bunun dışında kitabınız, belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Kitabınızın tanıtımı için daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Bir Yazar Menajeriyle birlikte kitabınızı ulusal medyada da tanıtabiliriz.
Cinius Yayınları yıllardır Türkiye’nin en önemli eğitim kurumları, vakıfları ve şirketlerine yönelik sağlık ve tıp kitapları hazırlamaktadır. Yayınevi olmanın yanısıra ajans kimliğimizle, sağlık kurumlarına yönelik bir dizi hizmet sunuyoruz. Çalışma ortaklarlarımızın arasında Abdi İbrahim, Novo Nordisk gibi büyük kurumların yanısıra, kendi alanlarında adları bilinen uzmanları da var. Hazırladığımız kitaplar üniversitelerde, okullarda ve kurumlarda bugün ders kitabı olarak kullanılmanın yanısıra, kitap piyasasında da yüksek satış rakkamlarına ulaşmıştır.