Prestijli Sehpa Kitapları

Cinius Yayınları’nın uluslararası ödüllü kitaplarına göz attınız mı? Kurumunuz ya da şahsınız için şık ve prestijli bir kitaba  ihtiyacınız varsa, sizi içeriğini konuşmak için ofimize bekliyoruz.

Sehpa Kitapları (İngilizce adıyla Coffee Table Books) dünyada, tasarımında ve üretiminde azami titizlik ve özen gösterilen ve sadece birer kitap değil, birer sanat eseri, birer dekorasyon unsuru olarak da göz dolduran kitaplara verilen isimdir. Konuları konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur; sehpa kitapları yemek kitapları olabileceği gibi, hobi kitapları ya da tarihsel ve sanatsal kitaplar da olabilir. Konusu ne olursa olsun, her araştırma kitabı, her hobi kitabı birer sehap kitabına dönüştürülebilir. Cinius Yayınları’nın ödüllü tasarımcıları ihtiyaç duyduğunuz sehpa kitabını sadece, sizin beklentileriniz ve hayalleriniz doğrultusunda değil, dünya ölçeklerinde bir yayın olması hedefiyle hazırlıyor. Çünkü bu kitaplar sizin olduğu kadar, bizim de prestijimiz anlamına geliyor. Bu tür kitapları, uygun kategorileri bulunan kitap ve tasarım yarışmalarına gönderiyoruz. Alacağımız ödül, sizin ödülünüz oluyor.

Kağıt, cilt, ebat -biz seçenekleri sunuyoruz, siz karar veriyorsunuz.
Sehpa kitaplarında genel tercih her zaman kuşe kağıt ve kalın bez cilt olur. Ancak bu yenilikçi yaklaşamayacağınız anlamına gelmez. Günümüzde kağıt seçenekleri ve cilt seçenekleri çok arttı. Size alternatifleri sunuyoruz -kararı siz veriyorsunuz.

İsterseniz piyasaya çıkar, isterseniz hepsini kendiniz alırsınız.
Bir yayınevi olduğumuz için hem üretim, hem satış hizmetleri sunuyoruz. Kitabınızın kitap dünyasında yer almasını istiyorsanız, sözleşmenizi bu doğrultuda yapıyoruz; bütün kitapları alıp kendiniz dağıtmak ya da satmak istiyorsanız da sözleşme bu yönde hazırlanıyor.

BU YAYIN PAKETİ KİTABINIZ İÇİN UYGUN MU?

Başvurun!

Sağlık ve tıp alanında kurumsal ortaklıklar kuruyoruz

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukSehpa kitapları hazırlarken, konusu ne olursa olsun, temel redaksiyonunu yapmanın yanısıra, satır satır, titiz bir okuma gerçekleştiriyoruz. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, bilgilerin sunuluşulunda tutarsızlıklar, ya da okurun kafasını karıştıracak cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamdan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyoruz.
ikon_tasarimSehpa kitaplarında kitabın kimliğini doğru oturtmaya özel özen gösteriyoruz. Çalışmalara başlamadan önce kullanılacak görseller ve içeriğe bağlı olarak kitabın ebadı, kağıt tercihi ve sayfa tasarımının ana öğeleri belirleniyor. Kitabın sayfa düzenlemesine başlamadan önce içeriğin strüktürü gözden geçiriliyor ve çalışma, belirlenen metodolojiye bağlı kalarak gerçekleştiriliyor. Bu sayede ilk sayfasından son sayfasına kadar tutarlı ve şık bir eser ortaya çıkarıyoruz.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Sektörel paketlerimizi seçmeniz durumunda, isteğiniz doğrultusunda kitabınız ülkenin belli başlı tüm kitap dağıtım kurumlarına gönderilecektir. Oradan da kitabevlerinden gelecek siparişler doğrultusunda okurların karşısına çıkacaktır. Bunun dışında kitabınız, belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Kitabınızın tanıtımı için daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Bir Yazar Menajeriyle birlikte kitabınızı ulusal medyada da tanıtabiliriz.
Cinius Yayınları yıllardır Türkiye’nin en önemli eğitim kurumları, vakıfları ve şirketlerine yönelik kitaplar hazırlamaktadır. Yayınevi olmanın yanısıra ajans kimliğimizle, tasarıma özel olarak önem veriyoruz. Kurulduğumuzdan bu yana Osmanlı tarihinden, sinema kitaplarına, gastronomi kitaplarından el sanatı kitaplarına kadar hazırladığımız kitap çeşidi, bize bu işin nasıl yapılması gerektiğini öğretti. Hazırladığımız kitaplar üniversitelerde, okullarda ve kurumlarda bugün ders kitabı olarak kullanılmanın yanısıra, kitap piyasasında da yüksek satış rakkamlarına ulaşmıştır.