Yemek Kitapları

Profesyonel şefler, gizli hünerlere sahip ev kadınları ya da lokantasının prestijini arttıracak bir yayına ihtiyacı olan yemeklerişletme sahipleri. Cinius Yayınları olarak yıllar içerisinde birbirinden prestijli (ve lezzetli) yemek kitapları hazırladık. Öyle ki bazıları uluslararası tasarım ve içerik ödülleriyle taçlandırıldı. Gizli saklı kalmış aile tariflerinizi bir yemek kitabına dönüştürmeye karar verdiyseniz, doğru adrestesiniz. Siz tarifleri ve fotoğrafları getirin, gerisini bize bırakın.

Türkiye’nin önde gelen yemek kitabı yayıncısı olarak Cinius Yayınları, yemek kitaplarına özel bir önem atfediyor. Başarılı bir yemek kitabında sadece tariflerin değil, kitabın da “lezzetli” görünmesini hedefliyoruz. Cildin mutfağın acımasız ortamına karşı dayanıklı, kağıdın, üzerine dökülecek sıvı ve katılara karşı dirençli olması gerekiyor. Yemek kitabınız için bize geldiğinizde, örneklerimize bakarak, sizin tariflerinize ve hedef kitlenize en uygun kitap formatını birlikte seçiyoruz.

BU YAYIN PAKETİ KİTABINIZ İÇİN UYGUN MU?

Başvurun!

Her ihtiyaca yönelik yemek kitapları

İşinize yarayacak belgeler

ikon_editorlukYemek kitabınızı hazırlarken temel redaksiyonunu yapmanın yanısıra, satır satır, titiz bir okuma gerçekletşiriyoruz. İmla hataları ve düşük cümlelerin yanısıra, tariflerin yazılışlarında tutarsızlıklar, yemeği yapanın kafasını karıştıracak cümleler gibi metnin özündeki sorunlara da eğiliyor. Aynı zamanda okuma başlamdan önce ve okuma tamamlandıktan sonra editörünüzle yüzyüze fikir alışverişinzde bulunmanıza olanak veriyor.
ikon_tasarimKitabınızın tasarım güzelliğinin yanısıra, özellikle yemek kitaplarında cildin sağlamlığı ve şıklığının da ayrıca bir önemi var. Kitabınızın içeriğine ve büyüklüğüne uygun farklı cilt seçenekleri sunuyoruz size. Kalın ciltli kitaplarda, normal bez ciltten farklı olarak kitabın dayanıklılığını iyice arttırması amacıyla sıvama denilen bir teknik kullanıyoruz. Birbirinden farklı kağıt seçeneklerimiz de mevcut. İster kuşe kağıtlarımızdan, ister kaliteli 1. hamur kağıtlarımızdan seçin, yemek kitabınızın sayfaları göz kamaştıracaktır.
ikon_sayfatasarimiCinius tüm paketlerde profesyonel, göz alıcı ve okurun gözünde güven uyandıracak iç tasarımlar sunmaktadır. Yemek kitaplarımızın içeriğinin sade, kullanışlı ve güven uyandırıcı olmasını hedefliyoruz. Sayfalarda sadece gerekli bilgilere yer veriyoruz ve yemeklerin lezzetleri ortaya çıksın diye fotoğraflardaki renkleri canlandırıyoruz. Kötü çekilmiş fotoğrafları ayıklıyoruz, düzeltmeye çalışıyoruz, olmazsa sizden tekrar istiyoruz.
ikon_satisCinius Yayınları kitabınızı yayınlıyor. Sektörel paketlerimizi seçmeniz durumunda, isteğiniz doğrultusunda kitabınız ülkenin belli başlı tüm kitap dağıtım kurumlarına gönderilecektir. Oradan da kitabevlerinden gelecek siparişler doğrultusunda okurların karşısına çıkacaktır. Bunun dışında kitabınız, belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Kitabınızın tanıtımı için daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Bir Yazar Menajeriyle birlikte kitabınızı ulusal medyada da tanıtabiliriz.