Kitap İmza Günleri

İmza günlerini, yazarın özel olarak talep ettiği ve böyle bir etkinlik düzenlemeyi kabul eden bir mekan olması halinde buralarda, böyle bir mekanın olmaması halinde katıldığımız kitap fuarlarında ve Cağaloğlu’ndaki Cinius Kitabevi’nde gerçekleştiriyoruz.

imzagunleri

Kitap imzalamak, kitabınızın sadece manevi değil maddi değerini de arttırabilir. Bugün değilse de gelecekte. Zaman zaman yazarlar, okurlarına”ithaf” adı verilen özel iletiler de yazarlar. (Ancak unutulmaması gerekir ki koleksiyoncular için ithaf metni bulunmayan sade imzalar genelde daha değerlidir.)

İmza günlerini hem okurlar, hem yazarlar çok severler. Henüz tanınmış bir yazar değilseniz, ilk kitabınız için düşünmek her zaman mantıklı olmayabilir, ancak yazarlık kariyeriniz geliştikçe, kitaplarınız için bir imza etkinliği düzenlemeyi düşünebilirsiniz. İmza günleri, kitabınızın satışında bir artış sağlamanın yanısıra, okurlarınızla birebir diyaloğa girmek için de harika bir fırsat sunmaktadır size.

İmza gününü, kendi seçeceğiniz bir mekanda yapmak isterseniz, bize adres ve iletişim bilgilerini ulaştırırsanız, mekanın sorumlularıyla iletişime geçip, imza gününüzü ayarlamaya çalışıyoruz. İmza günü için gereken bütün tanıtım ve promosyonel materyaller için de bizimle iletişime geçin -sizin için imza ortamınızı daha dikkat çekici yapacak yaratıcı çözümlerimiz var!

KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?

Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
KİTABIMI YAYINLAMAK İSTİYORUM