Resim Tarama

Kitabınızın içinde yer alacak görsellerin, elinizde basılı halleri mevcutsa, bunları bize tarama için gönderebilirsiniz. Taramalar, yüksek çözünürlüklü makinelerde gerçekleştirilecek ve renk ve ton ayarları yapıldıktan sonra kitabınıza dahil edilecektir.

Eski mecralar ve basılı kaynaklardan kullanmak istediğiniz resimler varsa, bunların telif hakları kanunlarına tâbi olduğunu lütfen dikkate alın. Kitabınıza dahil etmek istediğiniz görselin, kullanım haklarıyla ilgili sıkıntı doğup doğmayacağı konusunda lütfen bizimle iletişime geçin.

Cinius Yayınları, bütün kitaplarında, eksta bir ücrete tabi olmaksızın, siyah beyaz görsel kullanımına olanak tanıyor. Bununla birlikte zorunlu olmadığı sürece kitabınızın siyah beyaz görsellerle doldurulmasını önermiyoruz. Kitabınızda kullanmak istediğiniz görsellerin orjinalleri elinizde mevcutsa ve bunların bilgisayara geçirilmesi gerekiyorsa, birer kopyalarını bize gönderebilirsiniz.

Kıymetli evraklar ya da elinizde tek kopyası bulunan görselleri bize göndermeyiniz. Bunun yerine bize bunların (mümkünse renkli) fotokopilerini ulaştırın.